Котельню на Довженка оновили за понад 700 тисяч євро (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

28 Лют, 2020 15:11

Котельню на Довженка оновили за понад 700 тисяч євро (ФОТО)

27 лютого відбулося урочисте відкриття модернізованої котельні, що розташована на вулиці Довга, 68а.

Проєкт «Модернізація котельні по вул. Довга, 68а з установкою нового газового котла загальною потужністю 9 МВт» – одна з інвестиційних складових проєкту “Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська”, який фінансується за кредитні кошти ЄБРР та грантові кошти уряду Швеції. Роботи на об’єкті виконувала французька компанія «ЕНЕРТЕКС», яка виграла тендер на їх проведення. Вартість робіт – 736 922 євро.

Котельня на вулиці Довгій, 68а, загальною потужністю 23,1 МВт (20,559Гкал/год), забезпечує послугами з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання житловий сектор, бюджетні заклади та інших споживачів.

На котельні було встановлено стальний газовий котел, котел-утилізатор димових газів, замінили чотири мережеві насоси та інше. Також було виконано ремонт фасаду та приміщення котельні, інформує “Галка” з посиланням на ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго”.

Загальний економічний ефект після впровадження проекту складе 4 875 тис. грн. в перший рік повноцінної роботи. Зменшено споживання природного газу на 708 тис. м3 в рік. Економія коштів за рахунок зменшення споживання газу 4487 тис. грн. Зменшення споживання електроенергії складе 109 тис кВт/год в рік. Економія коштів за рахунок зменшення споживання електричної енергії 388 тис. грн. Зменшення викидів СО2, складе 0,186 тон в рік. Зменшення викидів складе Nox 0,466 тон в рік.

Термін окупності: 4,1 роки

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry