Котли працювали на 180%: правоохоронці викрили злочинну схему на Івано-Франківськтеплокомуненерго

Автор: Вадим Войтик

31 Aug, 2023 11:44

Поділитись публікацією
Котли працювали на 180%: правоохоронці викрили злочинну схему на Івано-Франківськтеплокомуненерго

Слідчі Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області підозрюють посадовців міської ради та підконтрольних комунальних підприємств в організації злочинної схеми на ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

Про це йдеться в ухвалі суду, яка є в розпорядженні “Галки“.

За даними слідства комунальне “Івано-Франківськтеплокомуненерго” придбавало газ та передавало його приватному ТОВ “Івано-Франківськ Теплоенерго” для виробництва теплової енергії, яку комунальне підприємство зобов’язувалося купувати. При цьому виробництво і транспортування здійснювалося приватниками на котельнях та мережах, які належать комунальному ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

“Крім цього, відповідно до показів свідків у кримінальному провадженні, під час проведення перевірки вузлів теплової енергії та теплових лічильників, неодноразово фіксувались завищення показників теплового лічильника на котельнях, що розташовані по вул. Бельведерська, 61а, вул. Дорошенка, 28а, вул. Шевченка, 34 в м. Івано-Франківськ. Завищення показників було встановлено за технологічними картами котлів, за якими вироблені показники свідчать про роботу котлів на 120-180% від їх максимальної потужності, що призводить до збільшення вартості робіт, транспортування та втрат теплової енергії в системі, частина яких сплачується за кошти місцевого бюджету, інша частина компенсується шляхом надання субвенцій для компенсації вартості газу”, – йдеться в матеріалах слідства. 

Як повідомляла “Галка”, наразі поліція здійснює кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовими особами Івано-Франківської міської ради щодо незаконної передачі майна ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”. 

Головне зображення ілюстративне

Читайте також: На Пасічній роками анонсували будівництво пожежного депо. Насправді там буде новобудова, – розслідування Галки