Коцаба майже назбирав необхідну суму для виборів

Автор: Турій Роман

22 Apr, 2014 10:32

Поділитись публікацією
Коцаба майже назбирав необхідну суму для виборів

Журналіст Руслан Коцаба уже майже назбирав суму, яка має бути внесена у ЦВК у якості застави. Не вистачає буквально якогось мізеру.  Про це він повідомив у коментарі www.galka.if.ua.

Читайте також: Підозрюваного у державній зраді Руслана Коцабу стусанами провели з Коломийського суду (ВІДЕО)

«Все виглядає так, що сьогодні до кінця дня необхідна сума може бути зібрана і мені доведеться їхати і реєструватися кандидатом у народні депутати», – сказав Руслан Коцаба.

За його словами, реєстрація його кандидатом у народні депутати стане журналістським експериментом. Працювати він планує у форматі «Ляшко-Гриценко».

Коцаба відзначає, що він збирається знятися із виборів, оскільки розуміє, не зможе боротися із капіталами Олександра Шевчена і Віктора Анушкевичуса, які будуть щедро оплачувати свою передвиборну кампанію.

«Я можу говорити виборцям, що вони рагулі, смітять в під’їздах, б’ють дружин після сповіді. Зрозуміло, що при такій кампанії 100% виборців за мене не проголосують», – відзначив журналіст.

Проте говорить, що він готовий оприлюднювати скандальні матеріали стосовно роботи чиновників, одним словом, «грати» у вибори по-справжньому.

Нагадаємо, минулого тижня Руслан Коцаба оголосив, що збирає кошти на те, щоб зареєструватися кандидатом у народні депутати.

Теги: