Коцаба заявив, що АТО — це операція, спрямована на дерибан грошей МВФ (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

06 Кві, 2015 16:45

Поділитись публікацією
Коцаба заявив, що АТО — це операція, спрямована на дерибан грошей МВФ (ФОТО)

“Нащадки НКВД та КГБ – СБУ організували мені судилище, щоби залякати всіх нас, і тих людей, які хочуть скористатися правом на вільну думку, свободу вираження, які керуються журналістськими стандартами, і вважають, що подавати при будь-якому конфлікті треба подавати всі сторони конфлікту, а не як пропагандисти, і не якісь замовні комерційні матеріали”, – сказав він у залі суду.

Читайте також: Долинський райсуд знову повернув прокурору обвинувальний акт відносно Коцаби (ВІДЕО)

Коцаба подякував журналістам, які прийшли і наголосив, що його звернення до Президента — є особистим зверненням про відмову від мобілізації.

“Будь-який поганий мир є кращим, ніж погана війна”, – заявив Коцаба, і нагадав, що цивілізований світ закликає вирішити конфлікт на Сході мирним шляхом.

“Я не відчуваю жодної своєї вини, я скористався своїм правом активного громадянина, журналіста, який бачив, напевно, більше ніж присутні в залі, що таке війна, з обох сторін”,- сказав Коцаба.

Затриманий нагадав, що жодної мобілізації, коли немає воєнного стану, бути не може. Коцаба сказав, що війна в Україні — це операція, спрямована на дерибан коштів МВФ.

Він зізнався, що очікував, що йому інкримінуватимуть статтю за відмову від мобілізації — від двох до п’яти років.

Фото Юрій Гриньків\ Galka.if.ua

Теги: