Ковзанку біля ратуші знову встановить пов’язана зі “Свободою” фірма. А поруч покладе ще й 10 мафів

Автор: Вадим Войтик

30 Nov, 2021 14:40

Ковзанку біля ратуші знову встановить пов’язана зі “Свободою” фірма. А поруч покладе ще й 10 мафів

Льодову ковзанку біля ратуші Івано-Франківська знову встановлює львівське Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи «ВІКОС», яке пов’язують зі спонсором ВО “Свобода” Ігорем Кривецьким. Цього разу крім ковзанки підприємству дозволили встановити ще й десять дерев’яних будиночків. 

Читайте також: Марцінківа оцінили в 11 тисяч гривень

Відповідне рішення ухвалив виконком.

“Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи «ВІКОС» розміщення об’єкта надання послуг у сфері розваг (льодової ковзанки), площею 720 м2, на площі Ринокв м. Івано-Франківську на період з 01 грудня 2021 року до 11 березня 2022 року.

Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи «ВІКОС» розміщення 10 об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі (дерев’яних будиночків), площею кожного 5,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 03 грудня 2021 року до 24 січня 2022 року.”

На відміну від минулого року, рішення не містить вимог щодо забезпечення приватної ковзанки електроенергією та водою за кошт міського бюджету, що свого часу було предметом кримінального провадження.

Також рішення не містить пункту про те, що ТОВ НВС “ВІКОС” має безоплатно надавати послуги дітям пільгових категорій, який у 2020 році став приводом для оплати організатору ковзанки біля 300 тис. грн. так само коштом міського бюджету.

Загалом минулорічні витрати на встановлення ковзанки приватною львівською фірмою склали для міського бюджету біля 750 тис. грн. У січні 2021 року Руслан Марцінків пообіцяв облаштування в Івано-Франківську ще однієї аналогічної атракції.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry