Коза Ностра. Мама їде: вийшов другий трейлер комедії про сім’ю та мафію з Ірмою Вітовською (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

10 Лис, 2022 19:46

Поділитись публікацією
Коза Ностра. Мама їде: вийшов другий трейлер комедії про сім’ю та мафію з Ірмою Вітовською (ВІДЕО)

Італійсько-українська комедія про взаємини мафіозного клану та українки Влади Кози вийде в український прокат першого грудня.

Читайте також: У п'ятницю "ДахаБраха" дасть безкоштовний концерт просто неба у Франківську

Комедія Коза Ностра. Мама їде, яку вже подивився італійський глядач, нарешті готують до українського прокату і представили новий трейлер, пише НВ.

Він розповідає про українську жінку, що насправді здатна на все, і навіть більше, заради своєї родини: мову в Інтернеті вивчити, на раз-два в Італію гайнути й врешті влаштуватись хатньою робітницею до голови мафіозного клану. Саме так сталося із головною героїнею фільму Коза Ностра. Мама їде Владою Козою, роль якою виконала Ірма Вітовська.

За сюжетом Влада зануриться з головою у конфлікти сицилійських мафіозного клану та завдяки своїй винахідливості впорається з усіма проблемами: розкладе по поличках не тільки випрані речі, а й забуті образи, знайде підхід до кожного з дітей боса мафії, а ще нагодує смачним українським борщем.

Саундтреком до захоплюючого нового трейлеру став хіт гурту GO_A Shum. Саундтреком же до фільму стануть пісні гурту ДахаБраха.

Цікаво, що під час роботи над фільмом Ірма Вітовська пережила не менш захопливі пригоди, як і її героїня Влада Коза.

«Вона їхала зніматись в Італію на місяць, але через пандемію застрягла там на цілих три. За цей час режисер Джованні Дота та італійські актори, з якими Ірма не тільки працювала, але й пересиджувала карантин у готелі – стали справжньою україно-італійською сім’єю. А дознімали фільм в Києві під час великої війни. Ми подолали великий шлях за 5 років виробництва фільму. І кожного, хто прийде в кінотеатр, щоб отримати задоволення та підтримати наш фільм, ми вважатимемо за рідних. Бо глядач українського кіно — то наша сім’я!», — розповіла авторка ідеї фільму та режисерка монтажу трейлеру Анастасія Лодкіна.