“Кожен мусить внести свою лепту”: як прикарпатські волонтери ремонтують автівки для 102 бригади (ВІДЕО)

Автор: Жанна Головенко

15 Кві, 2024 15:10

Поділитись публікацією
“Кожен мусить внести свою лепту”: як прикарпатські волонтери ремонтують автівки для 102 бригади (ВІДЕО)

Волонтерська організація “ВОЛЯ” займається ремонтом автомобілів на передовій. Її учасники в цивільному житті були автослюсарями, але з початком повномасштабного вторгнення об’єдналися, щоб допомогти воїнам. 

Про це пише “Галка” з посиланням на допис 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини.

За словами волонтерів, автомобілі ламаються щодня, тому допомога в ремонті є дуже актуальною. 

“З перших днів, як хлопці поїхали туди, ми почали допомагати: возити продукти, машини, запчастини, забирати машини на ремонт. І досі приїжджаємо, забираємо машини й дома ремонтуємо”, — каже волонтер Тарас Ткачук. 

Кожна така поїздка з Франківщини на передову обходиться приблизно у 20 тисяч гривень. Наразі більшість грошей, запчастин та автомобілів поступають з закордону.

Начальник відділу цивільно-військового співробітництва 74 батальйону Назарій Полюк розповідає, що волонтери з “ВОЛІ” допомагають їм від самого початку великої війни. Окрім автівок, постачають також форми та захисне спорядження:

“Вони допомагають військовим не тільки нашого батальйону, але й іншим бригадам на інших напрямках. На початку привозили і гуманітарну допомогу, і форми, і засоби захисту. Забезпечували всім, чим могли”,  — пригадує Назарій Полюк.

Волонтер Андрій Геник вважає, що допомога ЗСУ — це базовий обов’язок кожного українця і всі мають робити на благо перемоги все, що тільки вміють: 

“Крутимо машини, щоб хлопці мали чим їхати. Кожен мусить внести свою лепту, тому наскільки можемо — настільки вносимо”, — зазначає Геник.