Кожен відвідувач нової виставки скульптур зможе зробити відбиток своїх рук

Автор: Людмила Баран

20 Jun, 2014 18:27

Поділитись публікацією
Кожен відвідувач нової виставки скульптур зможе зробити відбиток своїх рук

У галереї “Бастіон” відкриється мистецька експозиція  “Про що говорять руки”.

Виготовляючи скульптури рук різних людей, брати Тарас та Дмитро Пилипонюк виокремлюють тонкі деталі, які не помітні в повсякденному житті. Мета їхньої роботи – спрямувати погляд глядача на красу та досконалість форм. Автори стверджують, що відбиток рук у скульптурі – це такий собі стоп-кадр, щоб уважніше придивитись, помітити те, чого в життєвій суєті не завжди помічаєш. Серед робіт експозиції є руки закоханих, музикантів, художників, землеробів, дітей, мамині руки, відомих і простих людей.

На відкритті виставки, 21 червня, кожен охочий буде мати змогу стати її учасником, зробивши відбиток своєї руки.В центрі залу буде розміщена піраміда, на яку художники будуть складати ці відбитки. Таким чином, кожен зможе доповнити експозицію, і після виставки, за власним бажанням, викупити свій унікальний відбиток з логотипом бастіону та нашим підписом.
На відкритті виступить унікальний композитор Женя Петров, особливий гість нашої програми, учень Мирослава Скорика, який заповнить простір галереї джазовою музикою.