“Кожній дитині – щасливе дитинство”, – підопічні Карітасу святкують День захисту дітей (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

30 Тра, 2016 14:45

“Кожній дитині – щасливе дитинство”, – підопічні Карітасу святкують День захисту дітей (ФОТО)
Сьогодні, 30 травня , на площі Шептицького Карітас прововів акцію до Дня захисту дітей.  

Читайте також: Простий та чуйний. Помер лікар франківської поліклініки

У ній взяли участь підопічні організації  –  діти з особливими потребами та діти з родин, що опинились у складних життєвих обставинах.
Також на свято завітали гості з партнерської організації “Картасу” німецького міста Мекленбург, які часто привозять благодійну допомогу на Прикарпаття.
 У програмі свята – майстер-класи із виготовлення браслетів, вітальних листівок, квітів з паперу, льльок-мотанок. Також конкурс малюнка про права дитини та запуск кульок у небо.
Діти писали позначали на карті з квітами свої основоположні права, а також склали напис “Кожній дитині – щасливе дитинство”.
Директор Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ» отець Володимир Чорній розповів, що у суспільстві ми зустрічаємося з незахищеністю найменших і найбільш потребуючих – дітей. Це особливо діти з вулиці, діти з кризових сімей, вони не знають ні своїх прав, ні своїх обов’язків.

«Зібравшись тут, ці діти самі виписують свої права і обов’язки. Ми стараємося дати їм ці знання і водночас привернути увагу суспільства до цієї теми. Якщо громадськість, державні органи, журналісти приділять більше уваги цій малечі, вони виростуть щасливими, – сказав отець Володимир Чорній. –  Якщо дитина виростає не знаючи ні своїх прав, ні обов’язків, вона не буде знати ні заповідей Божих, нічого, вона не буде ні добрим громадянином, ні добрим християнином».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry