“Кожній дитині – щасливе дитинство”, – підопічні Карітасу святкують День захисту дітей (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

30 May, 2016 14:45

Поділитись публікацією
“Кожній дитині – щасливе дитинство”, – підопічні Карітасу святкують День захисту дітей (ФОТО)
Сьогодні, 30 травня , на площі Шептицького Карітас прововів акцію до Дня захисту дітей.  

Читайте також: У центрі Івано-Франківська встановили інсталяцію, аби допомогти людям не потрапити в рабство (ФОТО)

У ній взяли участь підопічні організації  –  діти з особливими потребами та діти з родин, що опинились у складних життєвих обставинах.
Також на свято завітали гості з партнерської організації “Картасу” німецького міста Мекленбург, які часто привозять благодійну допомогу на Прикарпаття.
 У програмі свята – майстер-класи із виготовлення браслетів, вітальних листівок, квітів з паперу, льльок-мотанок. Також конкурс малюнка про права дитини та запуск кульок у небо.
Діти писали позначали на карті з квітами свої основоположні права, а також склали напис “Кожній дитині – щасливе дитинство”.
Директор Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ» отець Володимир Чорній розповів, що у суспільстві ми зустрічаємося з незахищеністю найменших і найбільш потребуючих – дітей. Це особливо діти з вулиці, діти з кризових сімей, вони не знають ні своїх прав, ні своїх обов’язків.

«Зібравшись тут, ці діти самі виписують свої права і обов’язки. Ми стараємося дати їм ці знання і водночас привернути увагу суспільства до цієї теми. Якщо громадськість, державні органи, журналісти приділять більше уваги цій малечі, вони виростуть щасливими, – сказав отець Володимир Чорній. –  Якщо дитина виростає не знаючи ні своїх прав, ні обов’язків, вона не буде знати ні заповідей Божих, нічого, вона не буде ні добрим громадянином, ні добрим християнином».

Теги: