Козловському на 80 років заборонили виїзд з України, – ЗМІ

Автор: Єва Жасминова

05 Sep, 2016 11:00

Козловському на 80 років заборонили виїзд з України, – ЗМІ

Співаку Віталію Козловському заборонили виїжджати за кордон до 1 січня 2099 року.

Читайте також: "У мене аж коси дибки стали": прикарпатець змусив глядачів і суддів "Х-Фактору" аплодувати стоячи

Про це пише tochka.net.

Відповідний захід Державна виконавча служба при Міністерстві юстиції обрала через порушення Козловським авторських прав і постійне невиконання судових рішень на користь Української музичної видавничої групи.

Зазначається, що попередній продюсер співака Ігор Кондратюк заборонив Козловському виконувати пісні з репертуару, створеного за час їхньої співпраці. Однак Кондратюк стверджує, що Козловський неодноразово порушував права Української музичної видавничої групи. Їй продюсер передав права на управління всім репертуаром співака.

“Основною метою продюсера завжди були тільки доходи, тому весь репертуар він, із меркантильних міркувань, привласнював виключно собі. Наразі я не претендую ні на одну з цих пісень, всі судові справи ініціювала сторона екс-продюсера. Я не нападаю. Я захищаюсь. Судовий процес триває, і його тимчасовою процесуальною мірою зараз є обмеження виїзду за кордон. Повторюся, тимчасовим заходом, який буде найближчим часом законно знятий”, – прокоментував Козловський.

Раніше Українська музична видавнича група виграла 4 суди про неправомірне виконання Козловським пісень на концертах. За ці порушення Козловському присудили виплатити на користь УМВГ суму понад 500 тисяч гривень.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry