КП “МІУК” прозвітувало, що і чому шукали поліціянти на підприємстві (ФОТОФАКТ)

Автор: Застава Максим

28 Nov, 2018 14:40

КП “МІУК” прозвітувало, що і чому шукали поліціянти на підприємстві (ФОТОФАКТ)

У вечір п’ятниці та в ніч на суботу, 23-24 листопада 2018 року, працівники поліції здійснювали обшук з метою вилучення документів на комунальному підприємстві «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія». Сприяння у складній слідчій дії надавали посадовці МІУК та адвокат підприємства.

Читайте також: У Франківську вкрали нещодавно встановлені ящики для піску

Як інформувала прес-служба комунального підприємства, ще 26 травня 2018 року  слідчий відділ слідчого управління ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області розпочав кримінальне провадження № 12018090010002093.

Про це стало відомо з ухвали слідчого судді від 8 жовтня того ж року. З тексту ухвали працівники МІУК та громадськість дізналися про припущення слідчих щодо розтрати бюджетних коштів «на суму більше 100000,00 гривень» при виконанні робіт з утеплення житлових будинків.

На жаль, аби перевірити своє припущення слідчим не вистачило часу дії ухвали про доступ до речеій і документів. Ухвала діяла до 7 листопада, однак вперше слідчий управління Нацполіції завітав до КП «МІУК» лише наступного дня.

З огляду на те, що строк дії ухвали закінчився, а точних реквізитів та переліку затребуваних документів представники поліції не знали, довелося проводити обшук, який розпочався в 14:30 23 листопада.

Під час тривалої слідчої дії, яку проводили слідчий управління ГУ Нацполіції Круць В.Б., оперуповноважений УЗЕДЗЕ Гуцуляк М.М., старший оперуповноважений в ОВС УЗЕДЗЕ Кросияк О.С., в архіві підприємства були знайдені та вилучені всі необхідні документи.

Станом на середу, 28 листопада, перевірки тривають.

Комунальне підприємство учергове звертає увагу, що повністю відкрите до співпраці з усіма перевіряючими, контролюючими та правоохоронними органами, які в свою чергу мають діяти виключно в межах та спосіб, визначений законами України. А вся кошторисна документації, включно з актами виконаних робіт та переліком використаних матеріалів ще з 2012 року розміщена і далі розміщується у відкритому доступі на сайті та може бути отримана будь-ким без жодних судових ухвал чи обшуків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry