КП ‘ЄРЦ’ придбало прилад для відеодіагностики трубопроводів

Автор: Вадим Войтик

14 Jul, 2014 18:46

Поділитись публікацією
КП ‘ЄРЦ’ придбало прилад для відеодіагностики трубопроводів

Прилад для відеодіагностики трубопроводів придбало підприємство “Єдиний розрахунковий центр”. Подібним обладнанням, кажуть у ЄРЦ, не володіє більше жодна комунальна служба міста.

Читайте також: Прибудова - "курячі ніжки" абсолютно незаконна і повинна бути знесена

Сучасна техніка дозволяє опустити камеру з підсвіткою у мережу водовідведення та зясувати причину непрохідності. Використовувати її можна і в системі холодного водопостачання, якщо дозволяє діаметр труби.

“Довжина кабелю 30 метрів. Цього вистачає повністю від оглядового колодязя до оглядового колодязя. 30 метрів нам більше, ніж достатньо, щоб дослідити ці мережі, які в нас є в наявності. Раніше доводилося проводити розкопки та замінювати труби, – коментує придбання Василь Скиданчук, інженер відділу експлуатації КП “Єдиний розрахунковий центр”.

Підрядники, котрі обслуговують внутрішньобудинкові мережі, задоволені. Кажуть: раніше доводилося проводити розкопки та замінювати труби. А це – зайва втрата часу на оформлення дозволів та ремонтні роботи. Тепер достатньо перевірити каналізацію з допомогою відеоінспекції. І за потреби – здійснити прочистку.

Олександр Білоус директор підрядної організації ТОВ “Галичина ІВ” “Тепер за 2-3 години робимо те, на що раніше витрачали 2-3 дні”

З допомогою приладу вже продіагностували низку будинків. У результаті вдалося швидко вирішити наболілі для мешканців проблеми із каналізацією.

Теги: