КП ‘ЄРЦ’ завершує перевірку димвентканалів у багатоповерхівках

Автор: Вадим Войтик

03 Nov, 2014 23:20

Поділитись публікацією
КП ‘ЄРЦ’ завершує перевірку димвентканалів у багатоповерхівках

“Єдиний розрахунковий центр” завершує традиційне обстеження димоходів у міських висотках. Щорічні графіки таких рейдів ЄРЦ погоджує із управлінням газового господарства. 

Читайте також: Суд встановив вину франківського депутата, спійманого на п'яному кермуванні

Там наголошують: така профілактика – життєво важлива. Адже через неналежну експлуатацію димвентканалів у них може накопичуватись сміття, що матиме плачевні наслідки.

Ігор Височанський головний інженер ПАТ “Івано-Франківськгаз”:

“Різні такі причини призводять до зменшення перерізу димового каналу. Як наслідок – неналежна тяга або навіть зворотна тяга. Не відбувається достатньо повний процес горіння. І продукти згорання, відповідно, потрапляють у приміщення. Що є смертельно небезпечним для організму людини”.

Обстеження проводять підрядники ЄРЦ з допомогою спеціального пристрою. Перед цим мешканців будинку неодмінно попереджають про перевірку. Відтак, вимірюють тягу у кожній квартирі.

“Працівники підрядної організації обходять квартири, перевіряючи тягу. Перевірка димвентканалів включає і перевірку їх герметичності, відповідності їх будови нормам і правилам”, – коментує Ростислав Котович, інженер відділу експлуатації КП “ЄРЦ”.

Якщо підрядники виявляють порушення у роботі димвентканалів, то мають здійснити прочистку. У ЄРЦ кажуть: низка недоліків є, втім, їх намагаються вчасно ліквідувати.

На правах реклами