Краса просто неба: засніжені експонати в парку-музеї «Карпати в мініатюрі» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Єва Жасминова

27 Nov, 2020 16:14

Поділитись публікацією
Краса просто неба: засніжені експонати в парку-музеї «Карпати в мініатюрі» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Яремче на Прикарпатті є унікальний парк-музей “Карпати в мініатюрі”, “Галка” пропонує насолодитись світлинами засніжених експонатів та поринути в атмосферу гірського відпочинку.

Музей просто неба відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат. «Карпати в мініатюрі» є туристичною визначною пам’яткою і одночасно майданчиком для нестандартного вивчення географії та історії Карпатського краю.

Парк-музей «Карпати в мініатюрі» налічує близько 18 об’єктів, в число яких входять: точно відтворені моделі церков і монастирів; відомі пам’ятки краю; копії популярних дерев’яних споруд, наприклад, ресторан «Гуцульщина»; водоспад Пробій на річці Прут; єдина діюча в Карпатах мінізалізниця з копіями легендарних кам’яних мостів у Ворохті; станції в Татарові та тунель.

Екскурсовод Олексій Карпін розповідає, що цей музей справді унікальний, адже кожен присутній може тут відчути себе справжнім велетнем. До слова, хлопцеві всього 16 років, проте він вже знайшов своє покликання і отримує задоволення від роботи, бо ділиться своїми знаннями з відвідувачами музею.

“Будівництво цього парку почалося в 2015 році, тут зображені пам’ятки архітектури які збереглися на території Яремчанщини. Мені дуже подобається професія екскурсовода, я вважаю, що це дуже цікаво, і особливо знати історію рідного краю. Для мене це було дуже важливо, адже я тут народився і не знати свою історію просто не красиво. Я раджу всім відвідати цей музей, адже тут зібрані дуже цікаві експонати, щоб люди не їздили по горах, можна приїхати сюди – побачити все в мініатюрі, зекономити свій час і отримати незабутні враження”, – каже Олексій Карпін.

Більше дивіться у фоторепортажі кореспондента “Галки” Юрія Валька:

Теги: