Краще, ніж в західній Європі – франківська будівельна компанія створює ЖК нового формату 

29 Тра, 2023 11:59

Поділитись публікацією
Краще, ніж в західній Європі – франківська будівельна компанія створює ЖК нового формату 

Як повинен виглядати сучасний житловий комплекс сьогодні? Будівельна компанія VAMBUD вже знайшла відповідь на це запитання, будуючи малоповерхові житлові комплекси з розмаїттям зелених просторів, призначених як для загального, так й особистого використання. 

Уявіть собі місце, де ви можете насолоджуватись теплими вечорами на відкритому повітрі, запрошувати друзів та родину, а також відпочити від міської метушні. Таким місцем може стати патіо у вашому житлі!

Патіо – це приватна озеленена територія біля будинку, облаштована для відпочинку на відкритому повітрі. Мешканці можуть облаштувати свої ділянки на свій вибір, наприклад зробити:

  • Відпочинкову зону: м’які крісла, лежаки та зелень створюють атмосферу релаксу після робочого дня.
  • Гриль-зону: апетитні страви з гриля – прекрасний привід для збору друзів та родини.
  • Зону для дітей: батьки можуть зробити невелику гойдалку чи пісочницю, поставити дитячий будиночок чи вігвам для малечі.
  • Зону для спорту: що може бути краще, аніж розстелити коврик для занять йогою чи фітнесом на свіжому повітрі? 
  • Маленький сад, де можна вирощувати квіти чи зелень.

Унікальність патіо полягає в тому, що вони створюють простір для спілкування та відпочинку мешканців, зміцнюючи відчуття сусідства й клубності.

VAMBUD задає тренд на створення житла з патіо в Івано-Франківську. Житлові комплекси, в яких можна обрати квартиру з власною ділянкою: Клубне містечко 12, WAWEL, Квартал Краківський та Долішній. Ці житлові комплекси розроблені з думкою про комфорт для своїх мешканців, і патіо є однією зі складових цього підходу.

Ми віримо, що новий підхід VAMBUD до будівництва змінить уявлення жителів Івано-Франківська про новобудови. Адже це не просто житло, це втілення концепції міста для людей, де кожен мешканець може знайти свій ідеальний куточок для душі та тіла.

Щоб отримати пропозицію планувань квартир з патіо – телефонуйте у відділ продажу +380984337722, +380504337722.


Партнерська публікація

Читайте також: Заробіть на нерухомості: Поради експертів з VAMBUD, що змінять Ваші уявлення про інвестиції!

Теги: