Країна ФМ: в Україні запрацювало виключно україномовне радіо

Автор: Єва Жасминова

22 Лис, 2016 11:00

Країна ФМ: в Україні запрацювало виключно україномовне радіо

У середу, 9 листопада, в FM-діапазоні розпочала мовлення ще одна виключно україномовна радіостанція “Країна ФМ”.

Старт приурочено до вступу в силу закону про квоти. Нову радіостанцію буде робити команда “Радіо ЄС” (саме на базі цієї радіостанції розпочала роботу “Країна ФМ”), пише РБК.

За словами генпродюсера Романа Давидова, на радіо планується стовідсоткове ведення програм українською мовою і 100% музики українською мовою. Втім, не обійдеться і без новин: щодня в ефірі звучатимуть 10 “головних новин”, які будуть “найнезалежнішими”. Програми каналу будуть такими: “День в історії України”, “Невідома історія України”, “Антисуржик”, “Художня країна”, “Українські стартапи”.

Також співачка Тоня Матвієнко буде вести 1,5-годинну дитячу програму “Дримайко”, в якій зірки будуть читати дітям українські книжки. Крім того, планується запуск інших авторських програм (зокрема, “Країна мрій” Олега Скрипки), а також власна премія для україномовних виконавців.

Відтепер Країну ФМ зі 100% україномовними музикою, програмами та спецпроектами можна почути у 10-ти найбільших містах України: Київ 100 ФМ, Вінниця 103.2 ФМ, Дніпро 106.4 ФМ, Запоріжжя 100.3 ФМ, Кривий Ріг 100.2 ФМ, Львів 101.3 ФМ, Одеса 91 ФМ, Ужгород 102.4 ФМ, Харків 107.4 ФМ та Черкаси 90.6 ФМ.

В онлайні послухати нове радіо можна за посиланням.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...