Кремль йде ва-банк: вже днями через “референдуми” готується анексія окупованих територій (ДОПОВНЕНО)

Автор: Вадим Войтик

20 Sep, 2022 16:39

Поділитись публікацією
Кремль йде ва-банк: вже днями через “референдуми” готується анексія окупованих територій (ДОПОВНЕНО)

“Народні ради” терористичних ДНР і ЛНР 20 вересня ухвалили закони про проведення “референдумів про входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта РФ”. На окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей також закликали провести “референдуми” про приєднання до Росії.

“Глава ДНР” Денис Пушилін звернувся до путіна і попросив його “якнайшвидше у разі позитивного рішення за підсумками референдуму розглянути питання про входження ДНР до складу Російської Федерації”.

Спікер Держдуми В’ячеслав Володін на засіданні 20 вересня заявив, що якщо у “ДНР” та “ЛНР” проголосують за “приєднання до Росії”, то депутати “мають це підтримати”.

Цього ж дня Держдума Росії ввела до Кримінального кодексу РФ поняття “мобілізація” та “військовий стан”.

Окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми.

Глава офісу Президента України Андрій Єрмак пообіцяв “вирішити російське питання” силою. 

“Наївний шантаж погрозами і страшилками “референдумів”, “мобілізацій” від тих, хто вміє воювати лише з дітьми і мирними людьми. Так виглядає страх розгрому. Ворог боїться, примітивно маніпулює.”

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що “ні фейкові „референдуми“, ні гібридна „мобілізація“ нічого не змінять”. 

“Росія як була, так і залишається державою-агресором, яка незаконно окупує частину української землі. Україна має повне право звільняти свої території і надалі звільнятиме їх, хоч би що там говорили в Росії”.

За інформацією ЗМІ до кінця дня 20 вересня з приводу так званих референдумів на окупованих територіях Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей може виступити путін.

ЦВК РФ організує дільниці в Росії для голосування на “референдумах”, сказав РІА Новости заступник голови комісії Булаєв.

Читайте також: Путін у начебто прямому ефірі вирішує чи визнавати "незалежність" так званих ДНР і ЛНР (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)