Крихівецьке дорожнє кільце стало “турбованим” (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

21 Чер, 2019 12:06

Крихівецьке дорожнє кільце стало “турбованим” (ВІДЕО)

Днями на кільцевій розв’язці, що на перетині вулиць Мазепи, Крихівецької, набережної Стефаника, Довженка, нанесли розмітку турбокільця (турбо-каруселі).

Слід зауважити, що перед кільцем ще не встановлені знаки 5.16. Рух по смугах та не нанесена відповідна розмітка 1.18. Також, напрямні острівці на в’їзді наразі в розмітці, проте, сподіваємося, що з часом, їх приведуть у відповідність до проекту та зроблять фізичними (у бордюрі), пише “Галка” з посиланням на UCG. urban consulting group.

Нагадаємо, що турбокільце – це особливий тип кругового руху, що передбачає вибір необхідної смуги для потрібного напрямку ще до входу на кільце. На самому ж кільці смуги розмічені не колами, а рукавами спіралі, які одразу направляють на потрібний напрямок. Тобто, основна відмінна риса від класичної кільцевої розв’язки – це стовідсоткове каналізування потоку, без необхідності перелаштування в іншу смугу при маневрі.

“Приємно, що наші проекти втілюються, дякуємо спільноті Комуналка ІФ за ініціацію проекту та Управлінню транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради – за початок реалізації”, – пишуть в UCG.

https://www.facebook.com/UrbanConsultGroup/videos/890784594591005/

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry