Крім Івано-Франківського аеропорту “Скорзонера” отримала в концесію летовища в Коломиї та Косові

Автор: Вадим Войтик

07 Кві, 2015 14:30

Поділитись публікацією
Крім Івано-Франківського аеропорту “Скорзонера” отримала в концесію летовища в Коломиї та Косові

Крім Івано-Франківського аеропорту ТОВ “Скорзонера” отримало в концесію летовища в Коломиї та Косові, а також приміщення в центрі Івано-Франківська. Про це йдеться в концесійному договорі, який є в розпорядженні “Галки”. 

Читайте також: “Великодні мотиви”: у палаці Потоцьких відкрили виставку дитячих декоративних робіт (ФОТО)

Документ від 1.06.2010 р. підписали тодішній перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Плавюк та керівництво ТОВ “Скорзонера” – директор Олександр Шевченко та головний бухгалтер Тамара Єфімова.

Цікаво, що нотаріально посвідчений договір укладався не в обласному центрі, а за місцем реєстрації приватного підприємства, в Яремчі. Посвідчила документ приватний нотаріус Лілія Могилевич.

Посадовець Івано-Франківської ОДА, “перебуваючи при здоровому розумі, ясній пам’яті та діючи добровільно, розуміючи значення своїх дій та правові наслідки укладеного договору” передав очолюваній Олександром Шевченком фірмі:

  1. Майновий комплекс “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” по вул. Коновальця, 264 “а” в Івано-Франківську, оцінений в 24 млн. грн.
  2. Нежитлові приміщення на Коновальця, 46 (колишні авіакаси), оцінені в 4,4 млн. грн., де в даний час планують під егідою Шевченка відкрити Музей небесної сотні.
  3. Нежитлові приміщення в Коломиї (летовище і будівлі), оцінені в 485 тис. грн.
  4. Нежитлові приміщення в с. Черганівка Косівського району (летовище і будівлі), оцінені в 203 тис. грн.

Загальна вартість переданого в концесію за 30 років майна оцінена сторонами в 37,45 млн. грн.

концесія_аеропорт_01