Крим позбувся Казантипу і “Джаз Коктебеля”, також на півострів не поїдуть Кіркоров і Меладзе

Автор: Турій Роман

12 Aug, 2014 10:45

Поділитись публікацією
Крим позбувся Казантипу і “Джаз Коктебеля”, також на півострів не поїдуть Кіркоров і Меладзе

Концерти Григорія Лепса по шість разів на місяць і російський  “Джаз Коктебель паті” з одіозним Дмитром Кисельовим – таке на сьогодні культурне життя в Криму.

Журналісти з’ясували, хто зараз розважає кримчан, які фестивалі там проходять і які фільми знімаються, повідомляють newsru.ua .

Афіші клубів та концертних залів Ялти, Севастополя, Євпаторії, Феодосії та Алушти рясніють іменами російських артистів – Стас Михайлов, Валерій Леонтьєв, “Наутілус Помпіліус”, Стас П’єха, Григорій Лепс, “Баста” та ін. А ось одні з найактивніших гастролерів по ПБК – Філіп Кіркоров, Валерій Меладзе, Микола Басков і Борис Моїсеєв від заробітків там відмовилися. Якщо не вважати участі Кіркорова та Баскова в “Дитячій Новій хвилі” (з 16 по 18 серпня в Ялті).

“Ці артисти збирають в Україні аншлаги. У того ж Кіркорова та Меладзе в Києві по два концерти поспіль. Мабуть, вони вирішили не грати на нервах українських шанувальників і відмовилися виступати в Криму”, – пояснили прокатники.

З наших артистів цього літа на курорті збиралися співати Тіна Кароль, Світлана Лобода та Ані Лорак, але передумали через трагічних події в країні. З українців на ПБК поїхали працювати діджеї – Іра Champion, Lutique і Omnia, телеведучий Олексій Дурнєв, екс-учасник групи “5’nizza” Сергій Бабкін і зірка YouTube “Валентин Стрикало”.

Цього року півострів позбувся двох великих фестивалів – “Казантипу” (проходив в Поповці з 2001 року) і “Джаз Коктебеля” (в Коктебелі з 2003 року). Перший, за словами його президента Микити Маршунок, переїхав на грузинський курорт Анаклія (пройде там 20-30 серпня) через корупцію кримської влади.

А другий, за словами його організаторів, перебрався на Одещину і частково в Київ – через російської окупацію Крима: “Новими локаціями” Джаз Коктебеля з 11 по 15 вересня стануть піщані пляжі Затоки і знаменита Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському. Там виступлять: Джамала, “Друга Рiка”, Brazzaville, Zdob Si Zdub, “Даха Браха” та інші”.

Але росіяни пожвавішали і зробили свій “Джаз Коктебель паті”, який пройде в тих же числах – 12-15 вересня в Коктебелі, а організатором його став … російський телеведучий Дмитро Кисельов. Причому він позиціонує своє дітище як продовження оригінального “Джаз Коктебеля” і заявляє, що це вже буде 12-й сезон джазу!

Кіно в Криму знімають, але не українське і не з українськими акторами. Дмитро Ступка розповів нам, що зараз зайнятий в історичному фільмі “Гетьман”:

“Я граю там сина Богдана Хмельницького – Тимошу. Зйомки були заплановані на це літо в Бахчисараї, тепер вони не відбудуться. Буквально завтра я їду до Львова”.

Планувалися там і зйомки вітчизняного серіалу “Сад радості” з українськими акторами – Петром Мироновим і Яною Глущенко. Біля Керчі вже навіть було збудовано ціле місто декорацій, але, як розповів нам агент акторів, через всю цю ситуацію проект був згорнутий.

А от зйомки “Казки старого мельника” з Адою Роговцевою і Віктором Андрієнком перенесли з Кримських гір у Карпатські.