“Крізь ґрунт провокацій все одно проросте добро”, – Потап з дуету “Потап і Настя”

Автор: Турій Роман

15 Кві, 2016 17:05

“Крізь ґрунт провокацій все одно проросте добро”, – Потап з дуету “Потап і Настя”

 Вже 21 квітня в Івано-Франківську з сольним концертом виступлять дует “Потап і Настя”.

Читайте також: Потап і Настя Каменських знову збираються до Івано-Франківська

Їхній всеукраїнський тур до десятиріччя гурту неоднозначно сприйняли на Західній Україні. У Луцьку міська рада – заборонила.

Напередодні виступу в Івано-Франківську “Галка” отримала змогу задати кілька ексклюзивних запитань до Потапа, з нашою розмовою пропонуємо ознайомитися читачам.

– Олексій, Ви певне знаєте, що Ваш майбутній концерт в Івано-Франківську, як і в інших обласних центрах Західної України, викликав чимало неоднозначних думок. Згадали російськомовність пісень і відео 2014 року… Чому?

– Тому що зараз складні часи в нашій країні, коли кожен маніпулює інформацією в своїх цілях. На щастя, більшість розуміє, що концерти «Потапа и Насти» – справжня панацея, ковток свіжого повітря, заряд любові, добра і тепла! На концертах ми виконуємо пісні різними мовами і спілкуємося з глядачами спільною мовою! Ми впевнені, що крізь грунт провокацій все одно проросте добро, і ми подаруємо людям свято позитивних емоцій!

– Чи отримали після цих скандалів слова підтримки від фанатів?

– «Так! Нас підтримали не тільки шанувальники,але і артисти. Андрій Хливнюк, Сашко Положинський та інші музиканти виступили зі словами підтримки «Потапа и Насти» в соціальних мережах. Журналісти багатьох ЗМІ також підтримали нас в цій провокаційній ситуації»

– Ваш концерт в Івано-Франківську Ви присвячуєте і Дню Матері. Яке місце у Вашому житті відіграла матір ?

– Цей концерт буде благодійним. Мама для мене завжди буде найближчою людиною, вона – головний авторитет в моєму житті! Коли скрутно на душі або радісно, відразу хочеться почути ії голос. Наша нова пісня «Умамы» , кліп на яку зовсім скоро з’явиться в ефірі, вмістила в себе всю любов і тепло по відношенню до головної людині в житті кожного.

– Знаю, що на Ваш концерт Ви запросили чимало дітей з малозабезпечених сімей, сиріт. Чи не здається, що не вся Ваша лірика може бути доступною для неповнолітніх?

– Ми – професійні артисти, які завжди враховують характер і настрої своєї аудиторії. Виступ в нічному клубі, звісно, відрізняється від концерту для дітей. «Потап и Настя» – багатогранний дует, який завжди дарує усмішки, добро та любов!

– Чи можете відзначити когось з івано-франківських артистів, хто справив на Вас враження раніше, в юності, на початку кар”єри, чи в теперішній час?

– Хочу відзначити мого друга, Юру Горбунова, який для мене є прикладом у всьому. Зізнаюся, я – його шанувальник!

– Чи знаєте Ви, що в нашій області також є Потап і Настя, більше того, вони живуть в президентській резиденції? Не боїтеся конкуренції? ))) (Йдеться про пару ведмедів у “Сиьньогорі”, – ред.)

– Навпаки! Ми дуже раді, що у нас з’явилися такі чудові дублери! (посміхається).

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...