Кубок міського голови: ФК “Калуш” впевнено переграв аматорів з Тернопільщини (ВІДЕО)

20 Feb, 2019 09:10

18 лютого “Калуш”, який достроково пробився до півфіналу Кубку міського голови, завершив груповий етап змагань зі 100-відсотковим показником. Прикарпатці впевнено обіграли “Агрониву”.

Щоправда, у першому таймі підопічні Андрія Нестерука ніяк не могли “підібрати ключі” до воріт суперників, і свисток на перерву зафіксував нічию 0:0, інформують на сайті МФК “Прикарпаття”.

А от у другому таймі глядачі стали свідками одразу шести забитих м’ячів. У підсумку на 5 голів калушан аматорська команда з Тернопільщини відповіла голом престижу – 1:5.

З трьома перемогами “Калуш” виходить до півфіналу з 1-го місця турнірної таблиці. Ще одним учасником півфіналу став закарпатський “Минай”, котрий набрав 6 очок з 9 можливих.

“Агронива” 1:5 “Калуш”
Гайковий (70) – Легкий (49), Омельченко (56, 61), Кисленко (72), Скакун (83)