Кубок міського голови: “Верес” у фіналі здолав “Минай”, “Прикарпаття” – третє (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Лют, 2019 14:40

В Івано-Франківську завершився десятиденний футбольний марафон під назвою “Кубок міського голови-2019”.  24 лютого в останній ігровий день визначилися переможець і призери цьогорічного турніру.

У матчі за третє місце зійшлися дві прикарпатські команди – друголіговий “Калуш” та першолігове “Прикарпаття”.

Нещодавно земляки-суперники вже зустрічалися між собою на “Хет-трик Арені” у контрольній грі. 30 січня у спарингу іванофранківці перемогли 4:2. Цього разу у “бронзовому” двобої підопічні Володимира Ковалюка вже на 15-ій хвилині вели 2:0.

Спершу після навісу Дитка з правого флангу Ігор Худобяк головою пробив у ближній кут, а незабаром у франківців знову пройшов стандарт: Конкольняк виконав кутовий, а Петро Ковальчук головою відправив м’яча у сітку воріт. “Прикарпаття” більше володіло ініціативою, створювало моменти.

Кілька разів “Калушу” відверто пощастило, коли м’яч влучив у поперечину, а після перерви Кузьмин не попав у порожній кут воріт. Та все ж на 63-ій хвилині Ігор Худобяк оформив дубль і встановив остаточний результат – 0:3.

Фінальне протистояння “Верес” – “Минай” видалося доволі напруженим. Закарпатці грали “першим номером”, вміло контролюючи м’яч. У свою чергу, рівняни надзвичайно компактно та щільно грали у захисті, віддавши ініціативу супернику. Небезпечних моментів обидві команди створили небагато, тож основний час матчу переможця так і не виявив – 0:0.

У серії післяматчевих пенальті гравці “Вереса” розпочинали першими і жодного разу не схибили з 11-метрової позначки. Натомість минайці допустилися промаху: Гавриленко пробив у поперечину. 5:3 за пенальті, і рівненська команда здобула головний трофей “Кубку міського голови-2019”. Срібним призером турніру став “Минай”, “бронза” – у “Прикарпаття”.

По завершенні фінального матчу відбулося нагородження команд і закриття змагань, за підсумками якого були визначені найкращі гравці турніру:

найкращий воротар – Артем Кулініч (“Минай”)
найкращий захисник – Ярослав Рафальський (“Верес”)