Кубок міського голови з футболу: ФК “Прикарпаття” розпочав з перемоги (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Лют, 2019 13:11

Другий ігровий день “Кубку міського голови-2019” відкрили учасники квартету Б – івано-франківська “Ніка-05 U-19” і чернівецька “Буковина”.

До перерви вболівальники стали свідками лише одного взяття воріт, коли в середині першого тайму влучним ударом відзначився Понєдєльнік. А ось у другій половині зустрічі “жовто-чорні” зуміли ще тричі вразити ворота суперника, інформує офіційний сайт “Прикарпаття”.

І якби не вдала гра голкіпера “Ніки-05”, то підсумковий рахунок міг бути й більшим. Спершу на 50-й хвилині Мєлконян збільшив перевагу своєї команди, згодом Рудич забив прямим ударом зі штрафного, а наприкінці поєдинку Матвіїв дальнім пострілом встановив остаточні цифри – 4:0 на користь “Буковини”.

Наступний поєдинок п’ятниці викликав чималий інтерес вболівальників, які завітали на “Хет-трик Арену”, щоб наживо побачити гру “Прикарпаття” – “Верес”. І всі вони залишились задоволеними, оскільки вже в дебюті матчу після удару Романа Барчука м’яч рикошетом від ноги захисника опинився у сітці воріт. Автогол записали на новачка рівнян Станіслава Чучмана.

У другому таймі тренерський штаб іванофранківців повністю змінив склад команди. На 50-й хвилині гравці “Вереса” запресингували опонентів на чужій половині, і Владислав Семенчук зрівняв рахунок, з десяти метрів пробивши повз голкіпера – 1:1. “Прикарпаття” пішло вперед, намагаючись швидко відповісти, і незабаром після навісу з флангу Роман Дитко головою вразив ворота, однак у цьому епізоді арбітри зафіксували офсайд.

На 86-й хвилині Євдокимов залишив “Верес” у меншості, отримавши друге попередження за фол проти Кузьмина. Відстояти нічийний підсумок удесятьох підопічним Олега Шандрука не судилося. Мінімальну перемогу “Прикарпаттю” під завісу матчу приніс Роман Дитко, вдало зігравши на випередження на першій компенсованій хвилині.

“Прикарпаття” (1-й тайм): Новак, Борисевич, Ковальчук, Бочкур, Квасний, Оринчак, Дербах, Веприк, Конкольняк, Цюцюра, Барчук.
“Прикарпаття” (2-й тайм): Вульчин, Яневич, Француз, Грабець, Бойко, Лаврук, Геник, Кузьмин, Януш, Дитко, Худобяк.
“Верес” (старт): Бабійчук, Гребенюк, Рафальський, Чучман, Бабич, Бондаренко, Євдокимов, Даудов, Бобак, Чеботарьов, Яременко. Заміни: Пінчук, Гурський, Семенчук, Дударенко, Шестаков.

Група “Б”. 1-й тур – 15 лютого (п’ятниця)
“Ніка-05 U-19” – “Буковина” – 0:4 (0:1)
Понєдєльнік (25), Мєлконян (50), Рудич (63), Матвіїв (84)

“Прикарпаття” – “Верес” – 2:1 (1:0)
Чучман (4, автогол), Дитко (90+1) – Семенчук (50)

Група “Б” І В Н П М’ячі О
1 “Буковина” 1 1 0 0 4-0 3
2 “Прикарпаття” 1 1 0 0 2-1 3
3 “Верес” 1 0 0 1 1-2 0
4 “Ніка-05 U-19” 1 0 0 1 0-4 0

Після стартових перемог “Буковина” випереджає “Прикарпаття” за різницею м’ячів, тож, наймовірніше, переможець групи “Б” визначиться в очному протистоянні саме цих команд,  що відбудеться у вівторок,  19 лютого (поч. 13:30). Зауважимо, що найближчої неділі підопічні Володимира Ковалюка проведуть одразу два поєдинки:  об 11:00 контрольний матч з “Минаєм”, після чого о 13:30 зіграють вже на турнірі з “Нікою-05 U-19”.

У суботу, 16 лютого, на “Кубку міського голови” будуть зіграні матчі другого туру у групі “А”. Третій ігровий день змагань розпочнуть “Прикарпаття U-19” та “Агронива”, які у четвер зазнали поразок, а центральний матч “Калуш” – “Минай” стане важливим для обох команд у турнірній боротьбі за вихід до півфіналу турніру.