Кухарка духовної семінарії з Івано-Франківська потрапила до шоу “МайстерШеф” (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

06 Бер, 2019 15:30

Кухарка духовної семінарії з Івано-Франківська потрапила до шоу “МайстерШеф” (ВІДЕО)

Днями відбулась прем’єра кулінарного шоу «МастерШеф. Професіонали». Це нова версія телепроекту, де обирали найкращого кухаря.

Тепер за першість змагатимуться не любителі, а професійні шеф-кухарі. Випробувати вдачу і строгість суддів цього разу прийшли шефи з досвідом, знаннями, а деякі — зі своїми ресторанами і безліччю нагород. Звичайно, тепер суддям набагато складніше оцінювати, критикувати і відбирати. Але водночас Ектору Хіменесу-Браво і його новим колегам по суддівству Єлизаветі Глінській і Володимиру Ярославському було цікаво спілкуватися із шефами їхнього рівня, а то і вищого.

Також суддів вразила своєю щирістю Надія Борис із Івано-Франківська. Шеф-кухар стояла біля витоків створення оновленої кухні Духовної семінарії УГКЦ, куди її запросити все облаштувати для їдальні. Каже, що щодня чує по 150-170 разів “Дякую!”. А готує не тільки для семінаристів, але й для поважних владик із України і з-за кордону.

Надія Борис приготувала лосося під голландським соусом з гарбузовим пюре. Судді мали зауваження до страви, адже соус “розшарувався”. Проте щирість жінки і її відвертість справили враження на відомих шеф-кухарів. Тож, франківчанка стала учасницею шоу.

Загалом 24 шефи почули «Так» від суддів.

Джерело: Репортер

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry