Купівля електромобіля: особливості

14 Тра, 2024 16:43

Поділитись публікацією
Купівля електромобіля: особливості

Сьогодні ринок екологічного транспорту динамічно розвивається. На дорогах країни з’являється більше легкових і комерційних автомобілів з електричними двигунами. Електромобілі приваблюють економічністю та екологічністю, а виробники пропонують моделі, що відповідають потребам і бюджету покупців.

Купівля електромобіля в Україні

Купівля електромобіля – актуальний запит серед автолюбителів країни. Незважаючи на більш високу початкову вартість, порівняно з транспортом, оснащеним двигуном внутрішнього згоряння, в процесі експлуатації, електромобілі дозволяють заощадити кошти на заправці та ремонті.

В автосалонах компанії VOLTauto представлені електромобілі від провідних світових виробників, а завдяки прямим поставкам від офіційних китайських дилерів, покупцям пропонується електромашини купити за конкурентною вартістю, зокрема й під замовлення. Будь то компактні хетчбеки, універсальні позашляховики або розкішні седани, компанія пропонує широкий вибір моделей, придатних для різних стилів життя і переваг.

Кваліфікований персонал VOLTauto надає допомогу покупцям протягом усього процесу покупки: від роз’яснення особливостей і характеристик до вибору моделі з урахуванням побажань і потреб.

У каталозі компанії представлені як новинки провідних автовиробників, так і моделі, що були у використанні. Покупцям також пропонуються:

  • оригінальні запасні частини;
  • зарядні станції;
  • послуги з обслуговування та ремонту авто.

Таким чином, менеджери компанії виконують супровід електрокара в процесі експлуатації. Детальніше ознайомитися з асортиментом і послугами компанії можна в салонах мережі, розташованих у Києві та Львові або на офіційному сайті voltauto.ua.

Що врахувати при виборі електромобіля

Основний критерій, якому приділяють увагу при виборі електромобіля – запас хода. Це відстань, яку подолає авто без підзарядки. При визначенні характеристики враховують максимальну відстань, які потрібно долати протягом дня.

Також варто заздалегідь визначити знаходження станцій підзарядки, уздовж обраного маршруту. Електромобілі можна заряджати від різних типів зарядних пристроїв, при цьому використовується постійний або змінний струм, що зі свого боку впливає на швидкість зарядки:

  • швидка зарядка дасть змогу поповнити акумулятор за 20-40 хвилин, залежно від його ємності;
  • повільне заряджання поповнює енергію батареї протягом кількох годин.

Наступний важливий критерій вибору – потужність електромобіля. Вона визначає швидкість розгону і максимальну швидкість. Вибір характеристики залежить від уподобань і мети використання авто.

У салоні VOLTauto доступні електромобілі різної місткості: від компактних хетчбеків до позашляховиків. Сучасні моделі оснащені інноваційними функціями:

  • системою допомоги водію,
  • автоматичним паркуванням,
  • автопілотом;
  • мультимедійною системою та іншими функціями.

Вони не тільки зручні, але й допомагають при управлінні, забезпечують безпеку під час руху. При виборі електромобіля варто вивчити комплектацію і вибрати модель з необхідними опціями. Крім цих чинників, під час вибору варто врахувати особисті уподобання та очікування. Допоможе при цьому тест-драйв.

З розвитком технологій, електромобілі стають доступнішими і привабливішими для широкого кола покупців. А завдяки розвитку галузі виробництва акумуляторних батарей і розширенню інфраструктури зарядних станцій, попит на електромобілі постійно зростає.

Реклама