Курчат по осені рахують: попри рекордні засіви землі, у мерії не знають, чи буде прибуток від цієї діяльності

Автор: Застава Максим

22 May, 2023 12:32

Поділитись публікацією
Курчат по осені рахують: попри рекордні засіви землі, у мерії не знають, чи буде прибуток від цієї діяльності

Триває чергова посівна кампанія на території Франківської громади. Попри те, що цьогоріч її масштаби охоплять площу удвічі більшу, ніж торік, у мерії не знають, чи буде прибуток від цієї діяльності.

Читайте також: На Пасічній роками анонсували будівництво пожежного депо. Насправді там буде новобудова, – розслідування Галки

Про це під час брифінгу 22 травня повідомив заступник міського голови, директор Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Микола Вітенко.

“Посівну кампанію проводить комунальне підприємство “Франківськ Агро”. Минулого року вдалося обробити 89 гектарів. Цьогоріч оброблять більш ніж удвічі більше площу.

Плануємо обробити посівні угіддя площею у 142 гектари. Сої буде засаджено 76 гектарів, соняшника 41 і гречки 25″, – каже Вітенко.

На запитання від “Галки” про очікуваний прибуток цьогоріч, заступник міського голови зазначив, що про це можна буде говорити лише після збору врожаю, яке заплановано на кінець вересня.

“Курчат по осені рахують.

Я можу говорити за 2022 рік. Якщо говорити про оперативні витрати й надходження, то посівна кампанія себе повністю виправдала.

Відносно цього року, оскільки площа збільшилася – є різноманіття, більш менш налагоджуються ринки. Маю сподівання, що ми все ж виправдаємо ті обов’язки й будемо мати прибуток”, – відповів Вітенко.