Кутєпов показав іванофранківцям свій “Тил” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

11 Чер, 2016 10:11

Поділитись публікацією
Кутєпов показав іванофранківцям свій “Тил” (ФОТО)

В рамках фестивалю “Porto Franko Gogol Fest” до Івано-Франківська приїхав відомий журналіст та режисер Громадського ТБ Богдан Кутєпов.

Читайте також: Кутєпов, баян та станіславські партизани веселили перехожих на Стометрівці (ФОТО, ВІДЕО)

У розділі фестивального напряму “кіно” Кутєпов презентував власноруч зняту документальну стрічку “Тил”. Це – історія про двох волонтерів, які вже здійснили у зону АТО не один десяток вояжів.

Перед показом стрічки, автор розповів, що документалістика для нього зараз є основною роботою. Щоправда він називає її не класичною, а “документалістикою на коліні” . Адже Богдан працює з мінімальною кількістю апаратури, та в першу чергу полює за емоціями.

“Цей фільм – класичне роадмуві, спостереження журналіста за поїздкою волонтерів у зону АТО… Всі кадри я зняв, потім змонтував, потім голосу додав, не все по голівудськи виглядає, але є різні кадри, пафосні і не дуже”, – заінтригував автор.

 І справді, хоча у стрічці немає дикторського голосу за кадром, який би дав зрозуміти чи підготувати глядача до слів героїв фільму, перегляд кіно проходить миттєво. Адже динамічний монтаж та глибокі роздуми волонтерів та воїнів на передовій, а раніше простих пересічних українців, бере за живе.

”Важка була поїздка, але чим більше ми знімаємо… думаю це моя місія, бо люди знають, що там є, але треба це бачити”, – зізнався Кутєпов після показу кіно.

Теги: