“Квадрат Курбаса” повертається після пандемії. Організатори розповіли, чим розважатимуть франківців цьогоріч

Автор: Єва Жасминова

16 Чер, 2021 13:40

“Квадрат Курбаса” повертається після пандемії. Організатори розповіли, чим розважатимуть франківців цьогоріч

Вже ціеї неділі, 20 червня, у серці Івано-Франківська стартує IV сезон унікального культурно- розважального фестивалю «Квадрат Курбаса».

Тopік, через пандемію СOVID-19, від проведення “Квадрату Курбаса” довелося відмовитися. Та нині, у зв’язку з тим, що в Україні оголошено “зелену” enідеміологічну зону, фестиваль знову готовий приймати відвідувачів, пише Галка.

«Нарешті після такого не простого року, ми відновлюємо фестиваль. Зачекалися і гості і ми. Він знаковий, бо це повернення до нормального життя, відпочинок від напруження. На цей фестиваль збираються молодь, люди з дітками, старші люди і всім разом весело. Після такого важкого року нам всім потрібен відпочинок», – каже співорганізатор «Квадрату Курбаса» Євген Козаков.

Батьки можуть приходити на фестиваль разом з малечею, адже тут з 17:00 по 19:00 діятиме дитяча зона з аніматорами.
Загалом, цього сезону, організатори обіцяють провести щонайменше 5 “Квадратів Курбаса”. Кількість залежатиме від епідеміологічної ситуації, враховуватимуть також погодні умови. Відстежувати календар подій можна в соціальних мережах.

«Минулий рік показав наскільки прекрасним було наше життя «до», тому ми хочемо ввірвалися в це літо з четвертим квадратом Курбаса, щоб люди розуміли наскільки круто мати можливість просто виходити на вулицю, спілкуватися, показувати свої таланти. В нас задіяні не лише музиканти, але й всі сфери творчості: актори, лектори, танцюристи…», – каже співорганізаторка «Квадрату Курбаса» Анна Гойсан.

Відкриття “Квадрату Курбаса” відбудеться в неділю, 20 червня о 18:00. Цього дня організатори обіцяють видовищний виступ танцювального колективу під барабанний супровід.

«На відкритті плануємо здивувати гостей, для цього запросили молодих виконавців, ведучого, ді-джея, буде дитяча зона з аніматорами. Гратиме гурт Лос Колорадос, який відомий не лише в Україні, але й в США. Долучиться “Клуб Віртуальної Реальності Vortex VR”, кожен з гостей зможе спробувати віртуальну реальність, також буде соло співачка», – каже співорганізаторка заходу Аліна Сокеник

Як і раніше, головним організатором дійства виступив “ГОСТ-бар”. А партнером “Квадрату Курбаса” цьогоріч стала франківська IT-компанія Softjorn.

Творці “Квадрату Курбаса” наголошують: фестиваль- не є повністю прибутковим проєктом і здійснюється з метою культурного розвитку міста. Відтак, закликають інші заклади та компанії також долучатися до лав партнерів і в такий спосіб популяризувати соціальне підприємництво у рідному місті.

Кінець заходу о 21:30

«Наша задача щоб до 10 години вже не грала музика і тоді ми очищаємо вулицю», – кажуть організатори.

Довідково: Простір в центрі Ввано-Франківська nід назвою “Квадрат Курбаса” зародився 2017-го року. Це культурне, розважальне, соціальне, мистецьке та гастрономічне дійство, яке відбувається просто неба на вулиці Леся Курбаса. Мета проєкту — показати, що Івано-Франківськ місто, яке вміє дивувати креативними подіями.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...