Квартири з терасами – новий тренд

Автор: Єва Жасминова

22 Jun, 2022 16:05

Квартири з терасами – новий тренд

Подорожуючи розвиненими країнами, часто бачимо будинки з відкритими терасами на горішніх поверхах. Такі будівлі милують око своїми архітектурними рішеннями у поєднанні з ландшафтним дизайном на самій споруді.

Зазвичай в Україні площу даху в старих та нових будинках займає ліс комунікацій, у той час, як у Європі і Америці територію над спорудою цінують та перетворюють на якісні відкриті простори. Адже зелені дахи – це порятунок від нагрівання будинку, майданчик для дозвілля, естетика та власний простір у містах зі щільною забудовою.

Це не дивно, адже дім – особливе місце, де хочеться відпочивати після робочого дня і набиратися нових сил та натхнення. Зараз це стало реальністю і у Івано-Франківську, адже будівельна компанія ВАМБУД будує житлові комплекси, у яких передбачені квартири із земельними ділянками на перших поверхах та квартири з терасами на верхніх поверхах. Такі житлові комплекси компанія будує у різних локація міста, а також у різних класах нерухомості: від комфорту до еліт-класу, щоб кожен міг підібрати собі квартиру до душі.

Ці простори можна облаштувати, як зони відпочинку, де можна розмістити шезлонги з парасольками, вуличні меблі, і навіть басейн. Сніданки під відкритим небом, якісний відпочинок з дітьми, незабутні вечори з друзями та родиною – усе це можливо у квартирі з терасою.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry