Кишенькові та наколядовані гроші: як юні франківці допомагають ЗСУ (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

25 Jul, 2022 21:28

Поділитись публікацією
Кишенькові та наколядовані гроші: як юні франківці допомагають ЗСУ (ВІДЕО)

Понад 20 тисяч гривень на допомогу Збройним силам Украïни. Ці кошти зібрала 10-ти рiчна киянка Валерiя, граючи у шашки з усіма охочими.

Гроші дівчинка спрямувала до фонду Сергія Притули. 1, власне, своïм вчинком викликала сльози на очах популярного телеведучого.

В Івано-Франківську малеча не менш щедра. І віддає все, що має, аби допомогти українським захисникам на передовій. Відтак наша розповідь про двох Матвіїв, які кожен по-своему, долучився до всенародноï боротьби з росiйськими окупантами.

Матвієві Літвішко 6 років, військові, любляче називають його «наш наймолодший волонтер».  Його батько збирає кошти, шукає за кордоном і ремонтує автівки для військових на фронті. А Матвій не шкодує для доброї справи власних кишенькових коштів.

Батько Матвія, Юрій Літвішко каже, розмови про волонтерку вдома щодня.

«З першого дня я з дружиною допомагаю армії, машинами. Ми спілкуємось вдома про ті машини. Дитина зранку в неділю приходить дає 250 гривень і каже «тату тримай, то тобі на солярку, бо я чув ти не можеш зібрати гроші». Ми сиділи і чуть не плакали», – каже тато Матвія.

Довів маму до сліз ще один Матвій, 900 гривень які наколядував під час Різдва 8-річний хлопчик не вагаючись віддав на ЗСУ.

«Я хотів собі купити навушники але вирішив що ці гроші будуть потрібніші для ЗСУ та перемоги», – каже Матвій Луцишин.

Мама хлопця Юлія Луцишин зізнається, був комок у горлі.

«Сльози не потекли, аби він не бачив, щоб не зрозумів, що це щось особливе, ми не надавали цьому значення, аби він розумів в цей момент, що так і треба робити, що в цьому немає нічого героїчного. Всі ми в цей час маєм від малого і до великого допомагати», – каже мама Матвія.

Більше у сюжеті ТРК Вежа: