Кислоти для краси шкіри: як вибрати оптимальні продукти з кислотами для шкіри різних типів

23 Лис, 2023 10:51

Поділитись публікацією
Кислоти для краси шкіри: як вибрати оптимальні продукти з кислотами для шкіри різних типів

З підліткового віку ми багато чуємо про тоніки, креми або сироватки для догляду за шкірою, але мало що знаємо про кислоти. Однак без них не обходиться жоден догляд за обличчям. Якщо ви – професійний косметолог або власник магазину, і цікавитеся дією кислот, ця стаття для вас. Різноманітність видів кислот у косметиці гуртом відкриває перед бізнесом нові перспективи, пропонуючи клієнтам передові рішення та прогресивні технології з догляду за обличчям.

Кислоти – потужні засоби, здатні дбайливо видалити відмерлі клітини верхнього шару шкіри й оновити його. Ви скажете – чим скраб гірший, але кислоти делікатно діють на шкіру, не пошкоджуючи її покрив. Це означає, що обличчя стане матовим, гладеньким і набуде природного вигляду без негативного впливу абразивних речовин. Крім того, продукти з кислотами для догляду за шкірою ефективно позбавляють від вугрів і розгладжують зморшки.

Типи кислот та їхня дія

Існує величезна кількість косметичних продуктів для догляду за шкірою, заснованих на кислотах. Кожен з них має унікальний набір переваг. тож знайомимось з активними компонентами, розбираємося, на чому ґрунтується їхня робота і який у підсумку вийде ефект.

Гідроксикислоти (AHA і BHA)

Кислотні компоненти в доглядових засобах поділяються на кілька видів: AHA і BHA. Гідрокислоти Альфа-типу розчиняються у воді й впливають на зовнішні шари шкіри. Бета-кислоти розчиняються в оліях і проникають у дерму.

Отже, представляємо гайд про кислоти в догляді за обличчям: як правильно вибрати й успішно застосовувати їх у щоденному догляді.

AHA-кислоти

Це речовини на основі цукру фруктів або молока, які викликають активне відлущування й оновлення зовнішніх шарів шкіри обличчя. Крім цього, вони також стимулюють синтез колагену, який виробляє наша шкіра природним чином.

Працює це так: дрібні молекули кислот поєднуються з вологою й усувають відмерлі клітини шкіри та надлишок шкірного сала, що заважає нормальному виробленню фібрилярного білка. Що дрібніша молекула засобу – то активніше і глибше вона проникає в шкіру і впливає на неї.

Відмінність AHA від BHA кислот полягає у ступені проникнення в шкірні шари. Оскільки AHA водорозчинна, вона може діяти лише на поверхні шкіри.

BHA-кислоти

Це маслорозчинні кислоти, вони також очищають від відмерлих клітин, розчиняють шкірне сало. Однак, на відміну від категорії AHA, вони глибше проникають у шкіру і мають антибактеріальну дію, тому ідеальні для активного впливу при шкірних хворобах (псоріаз, себорея).

Якщо у вас прищі та акне, і ви шукаєте, які продукти з кислотами вибрати для шкіри, схильної до надлишкового виділення себума, – рекомендуємо звернутися до цієї категорії засобів. Адже вони вміло вимивають надлишки жиру, прекрасно очищуючи обличчя. BHA-речовини в складі кислот знімають подразнення і мають протизапальну дію. Вони ідеально підійдуть власницям грубої, щільної шкіри зі схильністю до прищів.

Гіалуронова кислота

Гіалуронан – природний елемент, що самостійно синтезується. Він робить шкіру зволоженою, еластичною, пружною і сприяє регенерації клітин. Однак, з часом, гіалуронова кислота виводиться з клітин завдяки зовнішнім факторам, процесам старіння і сухості шкірного покриву.

Препарати, що містять гіалуронову кислоту, відновлюють нестачу колагену в шкірі, насичуючи її вологою і відновлюючи. Молекули кислоти зв’язуються з водою і колагеном та утримують їх у глибоких шарах, регенеруючи клітини. У результаті, ваша шкіра підтягнута і доглянута.

Краса шкіри: рекомендації щодо використання кислот:

  1. Оберіть препарат, що відповідає вашому типу шкіри;
  2. Не використовуйте кислоти щодня, достатньо застосовувати їх 2 рази на тиждень, щоб отримати стійкий ефект;
  3. Кислоти змивають захисний шар шкіри, роблячи її чутливою до сонячного світла, завжди використовуйте крем з SPF-захистом після зняття кислот.

Визначення типу шкіри

Оптимальні кислоти для різних типів шкіри зазвичай підбирає консультант косметологічного магазину або професійний косметолог. Але ви можете самі правильно визначити тип шкіри, не виходячи з дому.

Застосуйте гель або пінку для вмивання, а потім просушіть його чистою серветкою. Зачекайте близько години і погляньте в дзеркало: якщо обличчя рівномірно блищить – у вас жирна шкіра. Якщо блиск з’явився на лобі, підборідді та на носі – у вас комбінована шкіра. Якщо відчуваєте стягнутість і лущення – у вас суха, позбавлена вологи шкіра.

Вибір кислот залежно від типу шкіри

Підбір препаратів для поліпшення стану шкіри залежить від проблем, з якими ви стикаєтеся під час щоденного догляду. Це можуть бути висипання, вікові зміни, надмірна сухість, млявість шкіри та інші нюанси. Завжди враховуйте індивідуальні особливості та реакцію, обираючи той чи інший косметологічний засіб.

Для сухої шкіри

Молочна кислота, що міститься найчастіше в продуктах з AHA-кислотами, допоможе наситити вологою виснажену шкіру, схильну до зневоднення і розацеа. Це одна з найбільш дбайливих і неагресивних кислот, яка ніжно освітлює і відлущує мертві клітини. Більше того, вона попереджає ознаки старіння, при цьому активно живить і сприяє оновленню.

Також прекрасно підходить для цього типу шкіри гіалуронова кислота, відома своєю здатністю зберігати рівень вологості в шкірі, а також розгладжувати дрібні зморшки. Важливо зазначити, що це не зовсім продукти з кислотами – секрети краси шкіри від впливу гіалуронової кислоти полягають у властивостях, які зв’язують воду і колаген. Речовина притягує його у верхні шари і підтримує гідратацію.

Для жирної шкіри

Проблемній шкірі, схильній до появи надмірного жирного блиску і виникнення комедонів, стануть у пригоді засоби із саліциловою кислотою в складі. Цей продукт стоїть в одному ряду з препаратами на основі аспірину. Він акуратно підсушує епідерміс, регулюючи роботу сальних залоз і запобігаючи акне та вуграм.

Гліколева кислота – ще один борець із прищами та висипаннями. Вона делікатно ексфоліює мертві клітини шкіри, покращує текстуру і запобігає утворенню нових вугрів. Бонус – омолодження і скорочення тонких ліній і перших зморшок.

У категорію найкращих кислот для боротьби з вуграми також входить і мигдальна кислота – альфа-гідроксикислота з пом’якшувальною і підсушувальною дією припаде до душі власницям шкіри, схильної до жирності.

Для комбінованої шкіри

Койєва кислота – це витяжка з рисового вина або соусу з сої. Вона відповідальна за омолодження, а також підтримання нормального стану шкіри і позбавлення жирного блиску. Крім цього, вона бореться з появою подразнень і пігментації, викликаної впливом ультрафіолету. Обов’язково користуйтеся сонцезахисним кремом після продуктів з койєвою кислотою, оскільки після неї шкіра стає гіперчутливою і схильною до пошкоджень.

Яблучна кислота – один з різновидів AHA-кислот, здатних утримати в шкірі вологу і підвищити оновлення клітин. Вона позбавляє від зроговілих частинок шкіри, зменшує вікові прояви, скорочуючи кількість складок на обличчі.

Для чутливої шкіри

Дикарбонова, азелаїнова кислота має ніжну формулу, яка забезпечує дбайливе злущування змертвілого шару, очищає пори та зменшує осередки запалення. Вона знижує вироблення меланіну – пігменту, що визначає відтінок шкіри, і робить тон рівним, без плям і почервонінь.

Одним із найкращих рішень для чутливої шкіри є глюконова кислота. Вона належить до числа PHA-кислот, які розчиняють клейку речовину, що міститься в клітинах шкіри, і змивають ороговілий шар. Завдяки великим молекулам глюконолактон неглибоко проникає в шкіру, тому не може викликати подразнення. Додаткові властивості речовини – запобігання запаленням і захисний вплив антиоксиданту.

Догляд за шкірою: гід з вибору продуктів з кислотами

Останнім часом на ринку з’являються нові препарати на основі кислот з прогресивною формулою та інгредієнтами, які здійснюють м’який вплив на шкіру, делікатно очищуючи і зволожуючи її. Але як вибрати кислоти для догляду за шкірою, які підходять саме вам? Розгляньмо продукти, що зібрали позитивні відгуки косметологів.

гіалуронова кислота

Продукти з гіалуроновою кислотою

Підтримка вологи в організмі необхідна не тільки для злагодженої роботи тіла, а й для здорового вигляду нашої шкіри. Саме цим займається гіалуронова кислота. Ось топ засобів з гіалуронатом, які подбають про насичення вашої шкіри вологою.

Зволожувальна маска Dr. Jart+ Cryo Rubber with Moisturizing Hyaluronic Acid

Суперзасіб для шкіри з тонкою текстурою і сухістю, яка потребує живлення і відновлення ліпідного бар’єра. Це пропозиція 2 в 1, яка поєднує в собі ампулу з гіалуроновою кислотою і зволожувальну маску для обличчя з охолоджувальним ефектом. Суспензія у формі гелю прекрасно поглинається шкірою, даруючи цілющу вологу.

Формула охолоджувальної маски за спеціальною корейською технологією Cryo Rubber™ допомагає інгредієнтам ампули якнайкраще увібратися і миттєво освіжає. Екстракти водоростей, листя і квіток дерева Нім пом’якшують, чинять зволожувальну дію і надають полегшення пересушеній шкірі.

Пінка для обличчя Missha Super Aqua Ultra Hyalron Foaming Cleanser

Чутлива шкіра обличчя чудово очиститься і залишиться гладенькою тривалий час із цим продуктом. Різноманітні форми гіалуронової кислоти здатні зануритися в глибокі шари дерми та запобігти втраті вологи. Інгредієнти спеціально підібрані для шкіри, схильної до подразнення, алергічних реакцій і пошкоджень. Не висушує і не створює відчуття стягнутості, очищає від макіяжу, пилу і шкірного сала.

Під час використання достатньо нанести на шкіру тонкий шар засобу, щоб він ефективно усунув забруднення. Цей продукт позиціюється як засіб для будь-якого типу шкіри, зокрема схильної до подразнення.

Вибір засобів для зволоження

Після використання кислот важливо ретельно зволожити шкірний покрив, щоб відновити природний захисний бар’єр шкіри. Якщо ви шукаєте ефективні продукти для обличчя – представляємо наш гід з косметики на основі кислот для різних типів шкіри.

Крем Phyto-C Intensive Hydrating Cream Phyto-C Intensive Hydrating Cream

Засіб для зволоження з додаванням керамідів, гіалуронової кислоти і корисних амінокислот викликає любов з першого застосування. Він інтенсивно впливає на суху шкіру, живлячи її та регенеруючи клітини. Щобільше, крем забезпечує тривале зволоження і захисний ефект – навіть згодом ваша шкіра матиме ідеальний вигляд, наче після відвідування салону краси.

Як відомо, сухість – першорядна причина виникнення глибоких складок і зморшок. Крем усуває чинники, що сприяють передчасному старінню, підтягує овал обличчя й оновлює шкіру. Суміш церамідів, проліну і вітаміну Е – еліксир молодості для зрілої шкіри.

Крем RejudiCare Emolia

Засіб потрійної дії. Його протизапальні властивості допоможуть шкірі відновитися і позбутися дрібних тріщин і ліній. Суміш мигдалевої та гліколевої кислот розгладжує поверхню і надає рівномірного відтінку шкіри.

Олеосоми, отримані з насіння диких рослин, компонент MMPA, а також арганова олія вчать шкіру берегти вологу. Ці інгредієнти нівелюють появу червоних плям, подразнених і запалених ділянок шкіри, усуваючи свербіж і пігментацію. Гліколева кислота і специфічний пептид у складі омолоджують обличчя, на кшталт ефекту ліфтингу, і повертають втрачений блиск.

Кислоти – обов’язкові атрибути процедури догляду за шкірою, оскільки вони здатні оновити клітини швидше, ніж якби цей процес відбувався сам по собі. Правильне використання засобів з кислотами поліпшить тонус, позбавить почервоніння, ознак старіння, принесе довгоочікуване полегшення сухій і схильній до запалень шкірі.

Вигідно підкреслити красу допоможуть кислотні засоби, спроєктовані з урахуванням останніх наукових розробок у косметології та космецевтиці. Якщо ви сумніваєтеся або не впевнені в дії того чи іншого продукту – ви можете зробити замовлення одного крему або емульсії. Якщо вас влаштує його ціна та дія – можна купити суміжні продукти, які поєднуються з обраним засобом.

Варто купити партію якісних продуктів, щоб потішити якомога більше клієнтів. Гуртова закупівля дасть змогу замовити товари за вигідним цінником і розширити асортимент доглядових засобів.

Читайте також: Кращі продукти косметики для оптових закупівель

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ