Лара Крофт, Джокер, Сейлор Мун: франківка переодягається в аніме-героїв (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

20 Сер, 2020 21:36

Лара Крофт, Джокер, Сейлор Мун: франківка переодягається в аніме-героїв (ВІДЕО)
  • Японська школярка, Лара Крофт, Джокер, Сейлор Мун чи божевільна Аліса. У таких аніме-героїв перетворюється Юлія Харюк з Івано-Франківська.

Психолог за освітою, японською анімацією захоплюється 10 років. Спочатку, каже дівчина, щоб бути бодай трохи схожою на персонажів з улюбленого мультфільму, просто робила схожий макіяж та фарбувала волосся. А далі захоплення переросло в улюблену справу і своїх персонажів вирішила косплеїти, пише “Галка”.

«Свій перший образ ми шили в ательє, на диво, мама мене підтримала, допомагала вибрати парик. Коли ти в костюмі – можеш відокремитися в цей період, коли навіть фотографуєшся наприклад, то переймаєш якісь такі риси характеру, яких взагалі в житті не міг подумати що таке може бути у тебе. Це все залежить від персонажа, з яким він характером, навіть певна акторська гра проявляється”, – каже Юля Харюк.

Захоплення Юлі підтримує і її чоловік. Сам хлопець ні в кого не переодягається, але своїй дружині завжди допомагає втілювати ідеї.

«Хобі дружини дуже подобається, завжди стараюся підтримувати, допомагати, може щось порадити, підказати, зробити, загалом цікаво також брати участь цьому. Я сам не переодягаюсь в якихось персонажів, хіба дуже мінімально можна на Хеловін», каже чоловік Юлі, Денис Харюк.

В майбутньому дівчина планує розвиватися в цій сфері, наступного разу хоче створити образ із мультфільму готель Трансильванія .

Більше у сюжеті 402 каналу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...