Лазановський вирушив у паломництво, аби допомогти онкохворим діткам (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Aug, 2022 20:03

Поділитись публікацією
Лазановський вирушив у паломництво, аби допомогти онкохворим діткам (ФОТО)

Український співак Сергій Лазановський у День Незалежності України відправився у паломництво. Він планує подолати 140 км від власної домівки на Івано-Франківщині до села Зарваниця на Тернопільщині. Своє мандрування співак присвячує онкохворим дітям, на допомогу яких відкриває збір коштів.

Читайте також: Мені хочеться дарувати людям щастя, - співак, актор та волонтер Сергій Лазановський

За словами співака, вперше він відправився у паломництво у 15 років, бувши школярем. Останні роки через зайнятість, цю діяльність Лазановський поставив на паузу, проте зараз співак бажає здійснити свою місію не тільки духовно, але і допомогти фінансово тим, хто цього потребує, пише “Галка” з посиланням на Музвар.

«У паломництві кожна людина ставить собі певну мету. Я вже 8 років молюсь за онкохворих діток, щоб діти, які хворіють на рак, одужали якнайшвидше. Цього року я продовжу це робити, проте хочу допомогти і фінансово. Тому зробив онлайн-банку, яку може поповнити кожний небайдужний. Буду щодня звітувати про своє мандрування, аби заохотити людей творити добро. Кошти будуть зібрані разом із фундацією доброчинців #На_шапку і відправляться до  відділення онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні Івано-Франківська», – прокоментував співак.

Усі охочі можуть підтримати благодійну ініціативу за посиланням.

Водночас Рада оборони Тернопільської області 26 липня ухвалила рішення, згідно з яким під час здійснення релігійних обрядів слід уникати організованого пересування пішки чи автомобільним транспортом, групами, колонами чи ходою. Проте віряни ігнорують це рішення.

“Вони рухаються неорганізовано, і всі заклики поліцейських не йти, про те, що вони не дотримуються цього рішення, люди просто ігнорують і продовжують йти в напрямку Почаєва”, — пояснюють у поліції.