Лазерна епіляція 3D – найкращий спосіб видалення волосся назавжди

Автор: Сидорчук Василь

06 Кві, 2022 09:36

Поділитись публікацією
Лазерна епіляція 3D – найкращий спосіб видалення волосся назавжди

Якщо хочете отримати гладеньку шкіру на довго, тоді вибирайте найкращий спосіб вирішити задачу раз і назавжди – лазерну епіляцію 3D. Цей метод має бездоганну результативність завдяки новій унікальній технології, що відповідає найкращим європейським стандартам.

Саме епіляція 3D, яку можна зробити в мережі EpiLaser, визнана найефективнішою та найбезпечнішою у світі. Вона прийшла на зміну застарілим розробкам і стала втіленням інноваційних високотехнологічних методик в галузі лазерної медицини.

Які проблеми вирішує

ЕпіЛазер запрошує відчути на собі всі переваги гібридної 3D лазерної епіляції, хто вже перепробував інші методики та не отримав бажаного результату. Вона легко справляється з будь-яким кольором волосистості, не вимагає тривалої підготовки і дозволяється навіть на засмаглій шкірі. У той час, як зі старими пристроями зазвичай виникають складності усунення світлого волосся.

Точна дія лазера підходить навіть для чутливої зони бікіні та пахв, детальніше читайте тут. На відміну від депіляції – після 3D не буде подразнення та вростання.

Особливості технології

Найкраща лазерна епіляція 3D усуває небажаний волосяний покрив назавжди. В результаті її дії руйнуються волосяні фолікули і запаяються живильні судини. Згодом волосини слабшають і випадають через 2-3 тижні.

3D об’єднав в один, три види попередніх апаратів Олександритового, Неодимового та класичного Діодного, які працюють на різній довжині хвилі. Це стало чудовим рішенням для доповнення одне одного. За рахунок чого, епіляція стала більш:

  • ефективною;
  • універсальною;
  • безболісною;
  • надійною.

Інтеграція хвиль 755, 808 та 1064 нм у 3Д апарат дозволила зменшити його потужність на 30% без втрати продуктивності, що зробило лазерну епіляцію дуже безпечною.

Промінь лазера цілеспрямовано потрапляє точно в коріння. Після сеансу волосся залишаються на тілі близько 20 днів, але процес випадання вже запущений. Через час, коли сплячі цибулини прокинуться, сеанс повторюють. Для повного 3D лазерного видалення волосся потрібно пройти 7-9 процедур з інтервалом 4-6 тижнів.

Чому люди вибирають ЕпіЛазер

Це вузьконаправлена мережа центрів лазерної косметології, яка працює для тих, хто бажає отримати кращі високоякісні послуги епіляції.

Усі студії оснащені новим прогресивним обладнанням. Послуги проводять досвідчені та доброзичливі фахівці з медичною освітою. Вони постійно розвиваються на міжнародних семінарах та відповідають за якість та безпеку процедур. Сучасний інтер’єр подарує унікальну атмосферу перебування та релаксу.

Тут проводять лазерну епіляцію максимально якісно, ​​результативно та без болю. А доступні ціни, завдяки приємним знижкам, дарують можливість кожній дівчині скористатися пропозиціями. Переваги:

  • Безпека

Абсолютно нешкідливе для здоров’я людини, оскільки потужність 3D апарату розрахована на проникнення у шкіряний епідерміс на глибину до 2мм. Цього вистачає видалення фолікул, але мало, щоб нашкодити внутрішнім органам. Для захисту очей клієнта, йому видаються спеціальні окуляри. Для дотримання стерильності, приміщення та контактні елементи апаратури постійно проходять дезінфекцію, а всі розхідники одноразові.

  • Безболісність

3Д епіляція безболісна навіть для людини із заниженим порогом чутливості. За допомогою вбудованої в пристрій системи контактного охолодження, відчувається легке поколювання та розслаблююче тепло. Навіть зона глибокого бікіні не завдає болю та інших дискомфортних відчуттів.

  • Результативність

Можна видалити волосся не тільки темне, а й світле. Раніше це було неможливе і входило до списку протипоказань більшості салонів. За один раз усуваються ті волоски, які знаходяться в стадії зростання (15-20%). Для решти кількості знадобиться курс візитів до салону, який розраховується індивідуально.

Лазерної епіляції 3D довірилося вже багато людей з написанням позитивних відгуків. Вона не травмує та не викликає опіків. Навпаки, після неї активізуються глибинні шкіряні шари і стимулюється вироблення колагену.

Судячи з відгуків, переваги 3D епіляції роблять її популярною процедурою серед тих хто бажає мати гарне, доглянуте та здорове тіло. Для реалізації такої мрії слід записатися на офіційному сайті epilaser.com.ua на прийом та поринути у чарівний світ перетворення, довірившись професіоналам.