“Лажати” – це нормально, – організатори TEDxIvanoFrankivsk розповіли про свої помилки (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

30 Тра, 2019 11:12

Поділитись публікацією
“Лажати” – це нормально, – організатори TEDxIvanoFrankivsk розповіли про свої помилки (ФОТО)

У середу, 29 травня, організатори конференції TEDxIvanoFrankivsk розповіли про невдачі та інші веселі історії, які траплялися під час підготовки до заходу.

Читайте також: Франківкам радять, як підготуватися до прийому лікаря-гінеколога

П’ята конференція TEDxIvanoFrankivsk відбудеться 15 червня в Університеті Короля Данила. Запрошені спікери розкриють учасникам “іншу сторону” свого успіху чи справи, якою займаються. Тому організатори вирішили розповісти й про “іншу сторону” самої конференції.

Основна мета – показати, що робити помилки – це нормально. В Urban Space 100 команда TEDxIvanoFrankivsk розповіла про “backstage” події.

“Ми організували таку подію, щоб розказати вам, що лажати, факапити та робити помилки – це нормально. У нас за 5 років конференції TEDxIvanoFrankivsk назбиралось безліч історій, якими хочеться поділитися”, – каже проектний менеджер Михайло Джогола.

Конференція триває всього один день, а підготовка може зайняти понад півроку.

“Якщо ви організовуєте масштабну подію, готуйтесь, що у найпотрібніший момент на сцені просто зникне світло або спікер, з яким ви вели переговори останні кілька місяців, не може приїхати у визначений день”, – кажуть організатори.

Ліцензіатка  TEDxIvanoFrankivsk Христина Вінтонів веде переговори зі спікерами, або їх менеджерами, та готує їх до виступів.

“Якось я мала зустріти спікера на вокзалі. 6 година ранку, я стою на вокзалі, чекаю на потяг. Телефоную менеджеру, і він каже, що спікер вийшов із потяга і вирішив прогулятися. Тож важливий урок для всіх – ловіть спікера відразу з поїзда”, – каже Христина.

Команда радить пам’ятати, що учасники конференцій не повинні, в першу чергу, шукати зіркових імен у переліку спікерів. Часто, маловідомі люди можуть поділитися зарядом мотивації з глядачами, а “зіркові” гості можуть навіть розчарувати.

Поради організаторів для тих, хто береться за втілення хороших ініціатив, випрацювані на власних невдачах. Вони прості та можуть стати в нагоді будь-кому: будьте готові до несподіванок, перевіряйте і контролюйте дрібниці. Чи не найважливіше – зібрати надійну команду однодумців.

На конференції TEDxIvanoFrankivsk виступатиме понад десяток спікерів. На сьогодні оголошені наступні імена:

Наталка Найда – засновниця мануфактури Shuflia та студії Bukvica;

Роман Шеремета – професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, науковий співробітник Економічного Наукового Інституту США та Всесвітньої Організації Праці;

Катерина Бабкіна – письменниця, сценаристка, колумністка та журналістка;

Андрій Черніков – керівник ІТ-компанії Lotatech, співвласник ресторанів Urban Space 100/500;

Ерік Файн – випускник Єльського університету: вивчав економіку, геологію і геофізику. Працює в Управлінні інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради як волонтер Корпусу Миру США в Україні;

Христина Сирова-Ковалишин – письменниця, поетеса, есеїстка. Співзасновниця та директорка благодійної організації «Благодійний Фонд «Хребет» по роботі з людьми з інвалідністю;

Людмила Смоляр і Отар Довженко – співредактори онлайн-видання MediaLab.Online. Людмила – редакторка, журналістка і соціологиня. Отар – редактор і дослідник медій. Викладав у Школі журналістики УКУ. Керує Центром моніторингу і аналітики ГО Детектор медіа.

Ганна Бурлака – мандрівниця, тревел-блогерка, тревел-консультантка.

Дмитро Бабич – президент Української федерації літаючих дисків, підприємець, професійний дизайнер і програміст.

Ще кілька імен оголосять згодом на сайті http://tedxivanofrankivsk.com/ та на сторінці у соцмережі “Facebook” https://www.facebook.com/tedxivanofrankivsk/

Квитки за посиланням >> https://teeko.io/event/tedxivanofrankivsk.    Кількість місць обмежена.

Контактна особа:

Олена Бас +38(066)5216140, [email protected]