Legalbet: все про ставки на одному ресурсі

04 Oct, 2021 14:37

Legalbet: все про ставки на одному ресурсі

Багато любителів спорту пробують себе в ролі прогнозистів і здобувають успіх в ставках на спорт. На допомогу їм був створений сайт Legalbet, який розповідає про все, що пов’язано зі ставками і важливо для прийняття рішень.

Legalbet представив безліч міжнародних сайтів, заточених під особливості кожної країни. Українська версія розташовується за адресою legalbet.com.ua, але в Україні функціонал поки скорочений. Для порівняння: на казахстанському сайті legalbet.kz ви знайдете докладний опис букмекерських контор з ліцензією, рейтинги букмекерів, актуальні бонуси БК, безкоштовні прогнози від фахівців і школу ставок, яка роз’яснює всі тонкощі беттінга.

Розповімо про можливості порталу детальніше.

Легальні букмекери 

На сайті Legalbet ви знайдете перелік усіх легальних букмекерських компаній, тобто таких, які заплатили державі за право працювати в конкретній країні і ведуть бізнес за законом. Фахівці порталу оцінили можливості сайтів і мобільних додатків букмекерів, а також склали об’єктивні рейтинги БК: за розмірами коефіцієнтів, за вибором подій для ставки, по роботі в режимі Live і навіть надійності компаній.

Бонуси букмекерів

В цьому розділі співробітники Legalbet збирають всю інформацію про діючі акції букмекерів і доступною мовою пояснюють, як взяти участь в бонусній програмі і як відіграти бонус, якщо цього вимагають умови акції. Пропозицій десятки, і зорієнтуватися в них допоможе зручний фільтр – відвідувачі можуть знайти пропозиції БК по типу акції, умовам отримання бонусу і за видами спорту.

Прогнози

З сайтом Legalbet співпрацюють відомі спортсмени, тренери, блогери та журналісти. Вони пропонують своє бачення майбутніх ігор і роз’яснюють свою позицію. Кожен прогноз супроводжується кращими коефіцієнтами від легальних букмекерів. За кожним експертом сайт веде індивідуальну статистику, тому відвідувачі можуть визначити, кому варто довіряти, а кому ні.

Беттінг-центр

У цьому розділі зібрана вся корисна статистика, яка допоможе самостійновизначитися зі ставкою на найближчі гри. У беттінг-центрі ви знайдете розклад матчів в топових турнірах, анонси матчів і найпрацюючі тренди, турнірні таблиці, останні результати і склади команд. Вся інформація для ставок супроводжується найбільшими коефіцієнтами, пропонованими БК.База знань Початківці гравці на ставках можуть отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, прочитати поради гравців, а також докладні інструкції по реєстрації та ставкам на сайті букмекерської контори. У розділі «Школа ставок» описані всі типи парі і їх особливості, є багато статей про стратегії ставок на різні види спорту.

Ставки – це розвага

Legalbet дає велику інформацію про ставки в легальних букмекерських конторах і навіть публікує поради по ставкам, але остаточне рішення, укладати парі чи ні, ви приймаєте самостійно. Пам’ятайте, що ставка – це можливість зробити перегляд матчу цікавіше. Не можна сприймати беттiнг як спосіб стабільного заробітку.

*партнерська публікація

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry