Легендарний “Східний експрес” курсуватиме і через Брюсель

Автор: Вадим Войтик

22 Jun, 2014 02:51

Поділитись публікацією
Легендарний “Східний експрес” курсуватиме і через Брюсель

Легендарний потяг Venice Simplon – Orient-Express (“Східний експрес”) пропонує туристам новий маршрут через Брюссель. Состави за маршрутом тривалістю від однієї до чотирьох ночей, із зупинкою в столиці Бельгії, відправляються тепер з Венеції, Відня і Будапешта.

Під час подорожей через Брюссель за новими маршрутами, пасажири проїдуть по мальовничих місцях Німеччини, Австрії та Швейцарії. На маршрутах з Венеції до Лондона і назад можна зробити зупинку в бельгійській столиці на ніч.

Бельгія відіграє особливу роль в історії розкішних подорожей на поїздах завдяки творцю поїзда “Східний експрес”, бельгійському інженеру Жоржу Нагельмакерсу, а також – знаменитому літературному детективу Еркюлю Пуаро. 4 жовтня 1883 цей поїзд вперше вирушив у подорож з Парижа до Стамбула із зупинками в Мюнхені, Відні, Будапешті та Бухаресті.

Поїзд Venice Simplon – Orient-Express – це елегантні купе в стилі ар-деко, розкішний вагон-ресторан, стильна форма стюардів і ексклюзивне персональне обслуговування. Вартість дводенної подорожі з Венеції до Брюсселя – від 2018 євро з людини (у двомісному купе), повідомляє прес-служба експреса.