Легкоатлет з Прикарпаття переміг на чемпіонаті України з півмарафону

Автор: Застава Максим

08 Тра, 2018 13:50

У неділю, 6 травня на Волині, в рамках традиційного Ковельського міжнародного пробігу, відбувся чемпіонат України з півмарафону.

Серед чоловіків перемогу здобув Ігор Гелетій – легкоатлет з Івано-Франківської області. Його результат – 1:06.52, інформує “sport.if.ua“.

Для порівняння – цей час швидший, ніж показав два тижні тому на Київському півмарафоні найкращий з українців Роман Романенко. Далі на п’єдесталі розташувалися два атлети основного складу збірної – волинянин Юрій Русюк (1:07.03) та Ігор Русс з Київщини (1:09.03).

Вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ Пасічний Степан зайняв 15 місце в змаганні чоловіків та п’яте місце у молодіжному заліку U-23.

Пчелінцева Вікторія (Івано-Франківська ОДЮСШ) показала 11-ий результат, який у змаганні серед молоді U-23 став третім.

Найкращі учасники турніру у вересні в Сараєво (Боснія і Герцеговина) візьмуть участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з півмарафону.

Командну перемогу здобули представники Рівненщини, а друге місце розділили команди Івано-Франківської і Харківського областей.