“Leopard” та “Ураган”: юні калушани сконструювали 14 моделей військової техніки (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

06 Dec, 2023 13:45

Поділитись публікацією
“Leopard” та “Ураган”: юні калушани сконструювали 14 моделей військової техніки (ФОТО)

Шостого грудня вихованці калуського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представили 14 моделей військової техніки на обласну виставку стендових моделей військової техніки, яка триває в Івано-Франківську.

Про це пише Галка з посиланням на сторінку Калуської міської ради.

Серед моделей – Літак F-35, РСЗВ «Ураган», танк «Leopard».

“Ми, традиційно, чекаємо цієї виставки щороку, і для вихованців підготовка таких моделей — це особливо захоплива робота. Цього року готувалися майже три місяці. Спочатку керівники гуртків розробляли моделі, а потім вихованці під їхнім керівництвом втілювали задуми у життя. Ми представили на виставку 14 моделей різної складності. Враховували вік і можливості кожної дитини. Звісно, що така робота більше зацікавила хлопчків”, – розповідає завідувачка відділу технічної творчості Центру Ірина Медянник.

До виставки долучені вихованці гуртків «Авіамоделювання», «Технічне конструювання», «Юний вундеркінд», «Творча майстерня», «Лего-конструювання», «Технічне моделювання і конструювання», «Сувенірне моделювання і конструювання».

Наймолодшими учасниками виставки стали 6-річні Андрій Блажків і Тимур Коломиєць, які виготовили моделі військового супутника і берегового охоронного катера.

А найстарший учасник виставки, 14-річний Остап Король, виготовив модель зенітно-ракетного комплексу «Зорепад».
До виставки долучилися і двоє вихованців із обмеженими можливостями із ГО «Діти Сонця» КЗ «Добродія Калуська», які займаються у гуртку «Технічне моделювання і конструювання» під керівництвом Галини Янюк.