Lexus створив справжній літаючий борд з фільму “Назад у майбутнє” (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

24 Jun, 2015 21:25

Поділитись публікацією
Lexus створив справжній літаючий борд з фільму “Назад у майбутнє” (ВІДЕО)

Розробники японської компанії Lexus разом з фахівцями в галузі надпровідникових технологій працювали над створенням справжнього літаючого борда, який вперше з’явився на екранах телевізорів у фільмі “Назад у майбутнє” в 1989 році, повідомляє The Telegraph.

Ховерборд працює за допомогою магнітної левітації з рідкими напівпровідниками азоту, які охолоджують магніт і створюють спеціальне тертя при русі, створення якого раніше вважалося неможливим.

Марк Темплін, виконавчий віце-президент Lexus International каже, що створений продукт “це прекрасна ілюстрація того, що може вийти при комбінації технологій, дизайну та уяви”. Ховерборд є одним з продуктів лінійки Amazing in Motion від Lexus, в якій компанія намагається показати новітні можливості передових технологій та дизайну. Прототип був протестований на минулому тижні в Барселоні, але в продаж поки надходити не буде.

Це не перша спроба відтворення ховерборда Марті МакФлая в реальному житті. У минулому році компанія Arx Pax з Каліфорнії оголосила про те, що береться створити те, що вони називали перший “справжній” ховерборд.