Лідія Приймак і Денис Липовецький з Франківська стали чемпіонами Європи з тхеквондо (ФОТО)

Автор: Застава Максим

19 Кві, 2024 09:54

У перший день Чемпіонату Європи з таеквондо серед дорослих, юніорів та юнаків — Лідія Приймак і Денис Липовецький з Івано-Франківська здобули золоті нагороди. Дарія Томенчук — срібна призерка.

Змагання, які зібрали 840 спортсменів з 33 країн тривають у польському Любліні, пише “Галка” з посиланням на управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації.

Відтак Лідія Приймак вдруге здобула титул чемпіонки Європи у спарингу у ваговій категорії 65 кг.

Денис Липовецький став дворазовим чемпіоном Європи у спарингу серед юніорів у ваговій категорії 60 кг.

“Денис переміг у п’яти поєдинках, а у фіналі впевнено здолав господаря чемпіонату — представника Польщі”, – йдеться у повідомленні.

Дарія Томенчук здобула срібло у спарингу серед юніорок у ваговій категорії 61 кг.

Загалом у складі збірної команди України беруть участь 18 франківців.