Лідія Анушкевичус розповіла, чому подумали, що «Камуфляж» – це магазин її чоловіка

Автор: Турій Роман

21 Aug, 2014 20:55

Поділитись публікацією
Лідія Анушкевичус розповіла, чому подумали, що «Камуфляж» – це магазин її чоловіка

Вчора в інформаційному просторі Івано-Франківська з’явився „сенсаційний” матеріал про те, що міський голова є власником одного з магазинів Івано-Франківська, який торгує військовою амуніцію.

Читайте також: На Вовчинецькому пагорбі висічуть кількаметрові голови мерів Івано-Франківська (ПРОЄКТ)

Лідія Анушкевичус, що є координатором ініціативної групи „Свій за свого”, яка з початку військових дій на Сході України займається допомогою українським військовослужбовцям, прокоментувала ситуацію:

„Спочатку ця відверта брехня мене обурила. Потім, прочитавши в Facebook, як „поважні” люди з команди Олександра Шевченка, з ним на чолі, активно „обсмоктують” цю „гарячу”, створену ними ж новину, я просто розсміялася. Мені їх стало навіть шкода. Недарма, хтось розумний сказав: „Усе, що не некролог – реклама!”

Дійсно, за останні два місяці я найбільше відвідую в місті саме магазини з військовою амуніцію. Ще й активно їх рекламую тим, хто хоче придбати щось для солдатів на Сході. Адже у Івано-Франківську можна придбати багато необхідних речей доброї якості для військових і для цього не треба їхати ні до Львова, ні до Києва. Повірте, дешевше не буде, особливо, коли купуєш одну або декілька речей, а не велику партію товарів.

Тому можу надати корисну для усіх волонтерів інформацію про такі магазини, які діють у нашому місті.

Магазин „Камуфляж” (вул. Мельника, навпроти магазину „Екстім”. Торгує військовим одягом БУ хорошої якості.  Тут є у продажі гарні куртки, костюми з водовідштовхуючої тканини гротеск (зараз, коли наближається осінь, хлопцям вони будуть особливо потрібні), флісові светри, теплі штани, рюкзаки, берці, як нові, так і БУ. Також є непогані розгрузки, спальні мішки та різна інша амуніція. У цього ж власника також є палатка на „п’яному базарі”.

Магазин „6 мм” по страйкболу (вул. Бандери, 10, у дворі магазину „Практик”). Руслан Безушко, страйкболіст з досвідом, більше спеціалізується на тактичних окулярах, масках, наколінниках, рукавицях, ліхтариках, ножах. Тут також можна придбати розгрузки, гідри, кобури, маскувальні костюми, ремені…

Чого ми там лише не купували для хлопців! Окрім того, якщо Руслан не в черговій поїздці, то дуже кваліфіковано розповість, що і для чого потрібно. Ми його навіть до наших бійців ВВ делегували і він проводив з ними навчання, як правильно користуватися приладом нічного бачення.

Магазин „Беркут” на Північному бульварі. Купували тут ліхтарики, тактичні окуляри, „натівські” фляги, гумові чоботи та багато інших потрібних речей.

Мисливський магазин на куті вул. Лепкого і Гаркуші. Купували прилади нічного бачення, які підійдуть для дій в місті, але для блокпостів не годяться. Є також тактичні окуляри.

Магазин „Крук” торгує усім для зброї. Тут можна порадитися із продавцем Борисом щодо прицілів. Він, як спеціаліст, може дати цінні поради.

Магазин „Шмайсер” на вул. Незалежності, біля кінотеатру „Космос”. Купували потужний приціл нічного бачення, який хлопці з ВВ собі вибрали, а група „Свій за свого” проплатила.

Магазин військового одягу біля Ратуші і на вул. Чорновола біля парку ім. Шевченка. Тут  хороші дешеві футболки і балаклави, які радять різні волонтери.

Ось такі магазини у Івано-Франківську торгують речами, які раніше були потрібні дуже обмеженій кількості населення, а тепер, на жаль, все більше і більше людей питає, де і що можна придбати.

Думаю, треба подякувати людям, які оперативно допомагають зібрати наших бійців. Повірте, це нелегкий хліб – возити через кордон амуніцію. Бізнес завжди реагував на потреби армії і я не бачу в цьому нічого поганого. Хлопці, які уже перебувають на Сході і які лише туди збираються, також.

А для тих, хто розказував про „наші” магазини, хочу сказати лише те, що у нас тепер є не тільки наші магазини, а й наші батальйони, і наші частини, і наші хлопці, яких ми одягаємо, за яких переживаємо, для яких зараз працюємо і за яких молимося. Слава Україні!”