lifecell запускає у Франківську 4.5G

Автор: Застава Максим

26 Jul, 2018 17:30

Поділитись публікацією
lifecell запускає у Франківську 4.5G

Надшвидкий мобільний Інтернет четвертого покоління вже у Франківську. З цієї нагоди, 28 липня, у місті відбудеться промо-акція від lifecell,під час якої усі охочі зможуть випробувати найшвидший 4.5G.

Чи не найбільшим бажанням будь-якого користувача мобільного Інтернету є миттєва реакція сайтів, перегляд відео у високій якості без затримок і просто можливість комфортної роботи онлайн.

Мобільний оператор lifecell розгортає в Україні покриття 4.5G, аби його клієнти мали дійсно якісний та безперервний Інтернет. Покоління 4.5G, яке базується на новітній технології LTE-Advanced Pro (стандарт бездротової надшвидкої передачі даних) зробить повсякденне користування Інтернетом справжнім задоволенням.

Різниця між 4G та 4.5G – це виведена на якісно новий рівень швидкість мобільного Інтернету, яка досягається завдяки об’єднанню різних діапазонів частот (наприклад, 1800 і 2600 МГц) в один канал для зв’язку. Для абонента це можливість отримувати новітні голосові послуги, передавати великі дані, одночасно використовувати відразу кілька підключень до Інтернету.

До слова, доступ до 4.5G в діапазоні 1800 МГц lifecell вже отримали 1 тисяча населених пунктів, в тому числі всі обласні центри (крім тих територій, котрі є окупованими). Так, в Івано-Франківську, 28 липня, на вул. Дністровська, 2 з 12.00 до 20.00 кожен охочий матиме змогу відчути переваги високошвидкісного Інтернету. На відвідувачів чекають безкоштовні 45 ГБ Інтернет-трафіку протягом семи днів, три місяці безкоштовного використання музичного додатка fizy і 50 ГБ хмарного сховища lifebox на такий самий термін. Крім цього, під час акції ви зможете на власні очі побачити, яким буде цифрове майбутнє, придбати USIM-картку або замінити стару SIM-карту оператора lifecell. Переваги карти USIM досить відчутні: вона підтримує стандарт 4G (LTE), має високий ступінь захисту, адаптована під роботу у високошвидкісних мережах тощо. Один з приємних бонусів – обсяг пам’яті такої картки дозволяє зберігати до 500 контактів з повними даними.

lifecell не встановлює окрему вартість трафіку 4.5G, тому абонент може користуватися мобільним Інтернетом четвертого покоління в рамках свого тарифного плану, сплачуючи таку саму вартість, як він платив за 3G+.

Отже, аби підключити найшвидший мобільний Інтернет, абонентові необхідно:

  • мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта);
  • смартфон з підтримкою щонайменше 4G/LTE.

Перевірити готовність смартфону та SIM-карти, можна набравши комбінацію *455# й натиснувши кнопку виклику, зателефонувавши оператору контакт-центру на номер 5433 (безкоштовно) або ж у мобільному додатку My lifecell. Деталі можна дізнатися за посиланням: https://4g.lifecell.ua.

Детальнішу інформацію про тарифи та послуги можна знайти на сайті оператора: https://www.lifecell.ua