«Лігос» – виробник №1 круасанів, які смакує вся Україна та світ

Автор: Зелінська Таня

28 Гру, 2018 08:00

«Лігос» – виробник №1 круасанів, які смакує вся Україна та світ

Чи знали ви, що в Івано-Франківську є підприємство, яке виготовляє близько трьох мільйонів круасанів на місяць?

Читайте також: Маленькі артисти з Франківська стали переможцями фестивалю "Празький Зорепад" в Чехії (ФОТО)

Компанія «Лігос» – виробник круасанів №1 з найбільшою долею ринку в Україні, які приходять упаковані до споживачів за підсумками 2018-го року. Саме такі висновки європейських експертних аналітиків, які досліджували реалії українського ринку.

Упродовж 18 років компанія «Лігос» є вузькоспеціалізованим виробником круасанів в Україні, яка отримала національне визнання та відповідає світовим стандартам сертифікації IFS (International Food Standard) для виробників продуктів харчування. Генеральний директор компанії – Лілія Матвєєва – розповідає, що компанія працює в сегменті хлібобулочних виробів, для реалізації таких споживчих запитів необхідні унікальні технологічні та технічні оновлення.

За 2018 рік на підприємстві значно розширили масштаби процесів виробництва. Завдяки модернізації потужностей та унікальній технології листкового тіста, круасани компанії «Лігос» надзвичайно повітряні, м’які та ніжні, максимально наближені за смаком до традиційних французьких.

«Лігос» – національний виробник круасанів №1, які приходять упаковані до споживачів за підсумками 2018-го року. Проте для компанії це не межа. Фабрика круасанів планує вдосконалюватися і надалі та тішити покупців якісним продуктом і розвиватися не тільки на території України, а й ставати вагомим гравцем і за її межами.

Фактично фабрика активно розвиває експорт свого продукту. За останні два роки «Лігос» розширили список країн, де смакують круасанами, виготовленими в Івано-Франківську: Польща, Німеччина, Швеція, Білорусія. Вже відбулися перші поставки в Ірак, Ліван, Палестину та Йорданію.

«Саме завдяки тому, що круасан максимально наближений до традиційного французького, він набуває популярності закордоном, але все ж таки основними нашими споживачами є українці», – наголошує Л. Матвєєва.

Круасани компанії «Лігос» є смачним перекусом протягом усього дня, оскільки не містять в собі шкідливих домішок.

В 2019 підприємство планує розвивати свої новаторські успішні проекти, створювати нові смаки, а також нові види свого фірмового продукту.

“Лігос” у соцмережах:

https://www.facebook.com/ligos.ua/

https://www.ligos.ua

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...