Лікар-інтерн із Франківська відзначився на міжнародному конкурсі – поїде на Світовий конгрес

Автор: Застава Максим

12 Бер, 2020 17:46

Лікар-інтерн із Франківська відзначився на міжнародному конкурсі – поїде на Світовий конгрес

Новими науковими здобутками відзначився молодий науковець, лікар-інтерн першого року спеціальності «Ортопедія і травматологія», асистент кафедри анатомії людини Івано-Франківського національного медичного університету Роман Бігун.

Читайте також: Маленькі артисти з Франківська стали переможцями фестивалю "Празький Зорепад" в Чехії (ФОТО)

Він став кращим у запеклих наукових змаганнях, які розгорілись на щорічній XIII міжнародній конференції молодих вчених «Захворювання кістково-м’язової системи та вік», пише пресслужба вишу.

Подія відбувалася днями в Києві, в Інституті геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України, і була присвячена пам’яті професора Є.П. Подрушняка. Серед учасників були 10 молодих вчених-конкурсантів з різних регіонів України: Львова, Одеси, Вінниці, Києва та Івано-Франківська.

За умовами дводенного конкурсу, учасників оцінювали за трьома напрямками: оглядовим тематичним рефератом, усними доповідями українською та англійською мовами.

Члени журі одностайно віддали найвищу кількість балів за роботу франківського науковця, підготовлену під керівництвом завідувача кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ, професора Вадима Сулими.

Окрім диплому за перше місце та сертифікату переможця конкурсу Романа Бігуна включили до складу української делегації на Світовому конгресі WCO-IOF-ESCEO 2020 в Барселоні (Іспанія).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...