Лікарі Івано-Франківська обладнали машину швидкої допомоги для військових в АТО

Автор: Турій Роман

08 Sep, 2014 11:23

Поділитись публікацією
Лікарі Івано-Франківська обладнали машину швидкої допомоги для військових в АТО

Нещодавно, до лікарів Івано-Франківська звернулися волонтер ініціативної групи „Свій за свого” Леся Воробканич та начальник одного з медпунктів, які діють у ділянці АТО, п.Роман. У військових медиків була розбомблена машина швидкої медичної допомоги, якою вони підвозили ліки та перевозили поранених бійців з поля бою до госпіталю.

Працівники міської галузі охорони здоров’я зібрали кошти для допомоги військовослужбовцям. Виділено машину „швидкої допомоги” і на зібрані кошти проведено її укомплектування медичними засобами. Зараз завершуються роботи по бронюванню цього автомобіля, які безкоштовно проводить фірма „Сергенюк-сервіс” (керівник – Михайло Сергенюк). Також лікарі  Івано-Франківська закупили теплі речі, медикаменти, запасні колеса для машини і необхідні інструменти для роботи медичного пункту.

Уже цього тижня відремонтований автомобіль переправлять військовим лікарям. Від імені військовослужбовців ракетно-артилерійського батальйону і військових медиків, головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк висловив подяку медичним працівникам міста за розуміння, за те, що вони згуртувалися і зібрали необхідні кошти.