Лікарка-художниця відкрила виставку живопису в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

25 Кві, 2019 17:53

Лікарка-художниця відкрила виставку живопису в Івано-Франківську (ФОТО)

Днями в читальному залі бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету розпочала роботу персональна виставка живопису асистента кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Галини Григорук.

Читайте також: Легкість, витонченість та грація. У Франківську презентували виставку «Балет» (ФОТО)

Галина Григорук пише картини вже три роки. Якщо спершу темою її полотен це були пейзажі і натюрморти, то взимку 2018 року вона звернулася до балету, шанувальником якого є сама. Не випадкова і назва виставки «Магія гармонії, краси і грації», адже картини, представлені на ній, об’єднує одна спільна тема — балет.

«В кожної людини закладене творче зерно, це можуть бути різні таланти, і я вважаю, що кожен може розкрити їх в собі, — говорить Галина Григорук. — Це велике щастя, коли людина може реалізувати себе в творчості. Особисто для мене творчість — це можливість пізнати себе, навколишній світ, розкритися для цього світу. Це надзвичайно важлива частина мого життя».

«Картини цієї серії писалися минулого року, вони народилися буквально за три місяці, це був якийсь прорив, — продовжує Галина Григорук. — Ця балетна серія для мене є дуже важливою, духовною та інтимною. Балет уособлює прагнення людини до високого, до гармонії зі світом і собою», інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт ІФНМУ.

Безпосередній керівник Галини Григорук, завідувач кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини професор Василь Міщук розповідає, що спершу він не підозрював про мистецьке захоплення своєї викладачки.

«Пам’ятаю, як в кабінеті пані Галини з’явилась перша картина з квітами, але я не насмілився запитати, хто її написав, пізніше, на стінах з’явилися нові й нові роботи, і тільки тоді я дізнався, що їх пише вона сама. Я був вражений, — пригадує Василь Міщук. — Це чудово, коли людина реалізує себе в різних сферах життя, і мені дуже приємно, що вона має таке захоплення. Зараз ми разом працюємо над науковою роботою, тож сподіваюся, вже скоро Галина Григорук зробить прорив і на науковій ниві».

Слово взяла директор наукової бібліотеки ІФНМУ Мирослава Татарин. Влітку минулого року, коли ці картини експонувалися в галереї «Бастіон», саме вона запросила авторку виставити свої роботи в читальному залі бібліотеки. Тепер це втілилося в реальність, і стіни бібліотеки прикрасили витончені балетні образи. Колектив бібліотеки приготував невеликий сюрприз — кілька варіацій виконала вихованець балетної школи Ілона Чумашова.

Виставка триватиме до середини травня, тож поціновувачі живопису ще кілька тижнів можуть насолодитися експозицією картин Галини Григорук.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry