Лікарні Франківська переповнені: Бойко каже, що люди з коронавірусом лежать в коридорах

Автор: Єва Жасминова

02 Бер, 2021 09:01

Лікарні Франківська переповнені: Бойко каже, що люди з коронавірусом лежать в коридорах

Лікарні Івано-Франківська критично заповнені хворими на коронавірус, деякі на 114%. Хворих кладуть в коридорах на списані ліжка.

Про це під час щотижневої оперативної наради другого березня повідомила начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

Вона розповіла про ситуацію з захворюваністю на коронавірус в місті та зазначила, що наразі лікарні Івано-Франківська заповнені хворими, а люди лежать в коридорах, пише “Галка”. Така ситуація у лікарні на Мазепи та Матейки.

«В середньому за минулий тиждень по Івано-Франківській області ми мали щодня по 450-730 позитивних випадків коронавірусної інфефкції. Померлих щодоби було 8-9 осіб, одужалих -300 осіб. Ситуація в нас серйозна і не стійка. Діти хворіють у нас не так часто, за цей тиждень було 5. Минулого тижня почали активно хворіти жителі приміських сіл»,- каже Бойко.

Вона також зазначила, що зросла захворюваність не лише на коронавірус, але й на грип та ГРВІ. Також начальниця управління охорони здоров’я розповіла, що Івано-Франківська центральна міська лікарня заповнена хворими на 92%, а у міському пологовому залишилось ще 40 вільних ліжок.

«Перша міська клінічна лікарня заповнена на 114%, це означає, що ліжка які, були призначені пацієнтам з травматологічною і хірургічною патологією, зараз використовують для хворих на коронавірус. Тобто це ліжко не мали так використовувати. Мушу сказати, що і в центральній і в міській клінічній лікарні люди лежать в коридорах. Ми підняли всі ліжка, які є в закладі, старі, списані, але люди перебувають в коридорах. Реально лікарні є заповнені», – розповіла Бойко.

У мерії дали завдання до п’ятниці облаштувати ще 100 додаткових ліжок. Міський голова Руслан Марцінків заявив що не хоче, аби йому й далі дзвонили на приватний телефон і скаржилися, що людей з Франківська госпіталізовують у лікарню в Лисець чи інші районні центрі. Він додав, що його не хвилює, як медики будуть вирішувати це завдання.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...