Лікарні Івано-Франківської області отримали гуманітарну допомогу з Угорщини (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

19 Dec, 2014 12:24

Лікарні Івано-Франківської області отримали гуманітарну допомогу з Угорщини (ФОТО)

У День святого Миколая Івано-Франківська область отримала від Угорщини півтисячі медичних халатів, сотню ковдр, набори медичних розхідників, ліки та харчові продукти.

Читайте також: В Івано-Франківському фаховому коледжі відкрили спортивну секцію з бадмінтону (ФОТО)

Як повідомив голова департаменту охорони здоров’я  Роман Мельник, ковдри та продукти направлять в зону АТО, а медичне обладнання розподілять між лікувальними закладами області.

“Нещодавно було святкове відкриття  Угорського консульства, а вже за кілька днів така допомога від угорської сторони. Це дуже приємно, особливо в день сьогоднішнього свята”, – зауважив Роман Мельник.

Гуманітарну допомогу представила делегація на чолі з  генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі.

“Угорщина підтримує Україну у багатьох починаннях.  Кілька областей, в тому числі Закарпаття, Київ, вже отримали від нас гуманітарну допомогу. Діти  відвідували нашу країну влітку. Цього разу, коли відкрили Почесне консульство в Івано-Франківську, ми обговорювали питання, чим наша країна може допомогти вашій області. Сьогодні ми привезли медичні товари для місцевих госпіталів і продукти для біженців, солдатів. Надіємося допомогти Україні цим маленьким презентом у День Святого Миколая”, – сказав Йожеф Бачкаі.

Консул також повідомив, що цього ж дня делегація з Угорщини перебуває у Києві, де веде переговори з українським урядом.

“Ми можемо підтримати Україну на  тому шляху, який веде до Європейського Союзу. У нас є досвід,яким ми можемо ділитися.  Ми готові навчати молодих спеціалістів з України”, – додав Йожеф Бачкаі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry